Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jak dodat vlasům objem

vlasy-2Trápí vás zplihlé vlasy bez objemu? Toužíte po bohaté a nadýchané hřívě, která vzbudí obdiv vašeho okolí? Nechejte se inspirovat našimi skvělými tipy jak zvětšit objem vašich vlasů a užívat si tak konečně krásného a nadýchaného účesu!

Používejte vhodný šampon a kondicionér

Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly bohatě a nadýchaně, prvním krokem je kvalitní vlasová kosmetika. Není nic jednoduššího, než začít požívat speciální šampony a kondicionéry, které jsou přímo určené pro zvětšení objemu vlasů. Objemové šampony totiž obsahují jedinečné technologie, jako jsou například polštářkové částice, které vytvářejí harmonický a hebký objem účesu. Speciální kondicionéry pro objem jsou zase navrženy tak, aby vaše vlasy vyživily, ale zároveň je zbytečně nezatížily. Posilují strukturu vlasů, působí proto zacuchání a uzavírají vlasovou kutikulu.

Správná úprava vlasů

Velmi jednoduchou metodou, jak vytvořit bohatý účes je také správná domácí úprava vlasů. Zplihlé vlasy budou vypadat bohatší, pokud je po umytí alespoň krátce vyfénujete, přičemž je důležité zaměřit se na oblast vlasových kořínků přímo na temeni hlavy. Pokud totiž necháte vaše vlasy schnout pouze volně na vzduchu, zůstanou přimknuté k pokožce a poté vypadají zplihle. Díky fénování se však vlasy od pokožky hlavy nadzvednou. Jestliže máte dlouhé jemné vlasy, můžete ještě navíc vyzkoušet skvělý trik, který spočívá v předklonění hlavy během vysoušení. Díky tomu ještě více zvýšíte efekt objemu svých vlasů.

Stylingové přípravky pro objem

Pro dojem bohatší hřívy také můžete využít různé stylingové tipy, jako je například natočení vlasů na velké natáčky nebo kulmování. K tomu, aby byl výsledný vzhled opravdu perfektní, nezapomeňte použít profesionální stylingové přípravky určené pro objem a zafixování vlasů. Velmi účinnými produkty jsou potom například vynikající pěnová tužidla pro zpevnění a objem od L´Oréal Professionnel, Schwarzkopf nebo od profesionální značky Goldwell. Tyto pěny mají schopnost nadzvedávat vlasy od kořínků, nanášejí se na vlhké vlasy a vytváří speciální ochranný film, který chrání vlasy před tepelným poškozením.

Dalšími skvělými tipy jsou speciální spreje a laky na vlasy podporující efekt většího objemu, anebo také můžete vyzkoušet skvělou novinku, kterou jsou speciální pudry na vlasy, které dodají vašemu účesu texturu, mat a objem a navíc vlasy perfektně zafixují. Skvělé je navíc i to, že perfektně fungují na krátké i dlouhé vlasy. Používají se na suché vlasy při jejich finální úpravě, kdy se pudr nanese přímo od kořínků po celé délce vlasů. Poté pudr do vlasů prsty lehce zapracujete a upravíte konečnou podobu vašeho účesu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.