Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Čtenářky píší, Život

Dívčí deníčky snů

Dívčí deníčky snů

Autor obrázku: MyLifeStory

Mnoho mladých i starších dívek a žen má miliony snů, potřeb, tužeb a přání. I muži mají své sny, ale málokterý z nich si píše deníčky. To je spíše doménou dívek. Rády se svěřují se svými problémy, sny a přáními, ale je to pro ně podstatně snazší svěřit se papíru než-li lidské osobě.

Postačí jakýkoli notýsek, diář či blok, kam se dá napsat mnoho a mnoho věcí, od běžného popisu dne po ty nejintimnější a nejtajnější pocity. V největší oblibě mají hlavně mladé dívky různé zamykací barevné notýsky, u kterých si můžou klíček uschovat například na řetízek a tím pádem mít jistotu, že se nikomu nepodaří dostat k těm nejhlubším tajemstvím.

Jakmile si svůj notýsek bezpečně uzamknou, okamžitě ho uschovají na tajné místo, kde ho nikdy nikdo nedokáže objevit. Někdy se v nich totiž mohou nacházet napsaná slova, která by mohla ublížit lidem, kterých se to týče. Může tam někoho pomlouvat, svěřovat se s problémy ve škole, s chlapci, rodiči, prarodiči, kamarády či dokonce vlastními dětmi.

Mnohdy jsou totiž psaná slova  horší, než když někomu řeknete do očí, co si myslíte. Ublížit se dá snadno, ale napravit to, už tak snadné není. Pokud nedokážete někomu říci co cítíte, snadněji to svěříte papíru. Ale stává se také, že některé ženy nemají komu se svěřit se svými starostmi, trápením a přáními a potřebují se někomu vypovídat a tzv. vypustit páru. Rozhodně se Vám uleví a jak se říká, „papír toho snese hodně“.

Akorát si své deníčky pečlivě uschovejte a ani se nikomu o něm nezmiňujte, protože by se mohlo snadno stát, že Vám do něho někdo nakoukne a to, co si přečte, se mu nemusí líbit.

Autor obrázku: Ken Banks

A hlavně rodiče se po takovýchto deníčcích rádi pídí. Většinou se jedná o situace, kdy se začne jejich potomek chovat jinak než obvykle a s nimi odmítá komunikovat, a pokud zjistí, že takovýto deníček vlastní, zcela jistě se půjdou podívat do jejich pokoje a budou se snažit všude možně Váš deníček najít, aby zjistili, co se děje.

Dívky a ženy obecně se svěřují s problémy a zážitky s přáteli, chlapci či rodinou, ale ze všeho nejvíce o lásce. Někdy se nedá živému člověku vysvětlit, co přesně cítíte, ale jakmile vezmete do ruky papír a tužku (propisku) a jako by mávnutím kouzelného proutku, to jde samo od sebe.

Takže, milé dámy, pečlivě si střežte své soukromí a Vy, milý partneři a rodičové, nešmejděte v soukromí Vašich milých, nemuselo by se Vám líbit, to, co si přečtete.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.