Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Víte, že existuje i šperk do zadečku?

anální šperk modré barvyMám sex ráda. A můj přítel také. Oba víme, že jsme se hledali, až jsme se našli. A protože máme sex rádi velmi často a používáme různé erotické pomůcky, museli jsme zkusit i tu poslední, kterou přítel našel na internetu. Je to anální šperk a já popravdě ani nevěděla, že něco takového existuje.

Dostala jsem to jako dárek k narozeninám. Nikdy jsem se nebránila análnímu sexu a občas jsme si tedy s přítelem tento styl užívali. Myslím, že ani proto nebyla volba análního šperku pro přítele příliš těžká. Věděl, že i mně se to bude líbit.

Mám ráda vibrátory nebo podobné erotické pomůcky, ale tohle je jiné. Šperky přece ženu zdobí, samozřejmě na viditelnějších místech, než zadeček a zřejmě i proto mě to slovní spojení „anální šperk“ fascinuje.

Variace análních šperkůJak jsem zmínila na začátku, vibrátory mi nejsou cizí, ale přítel se k nim moc nemá, že by mě s nimi připravoval. U tohoto šperku je to jinak a tak mi při předehře krouží šperkem po těle a nechá mě hádat, do které dírky zajede.

Co se týče samotného používání, rozhodně se dámy nebojte. Šperk je vyroben z kovu, je to nerezavějící slitina. Samotný výrobce garantuje jakoukoliv zdravotní nezávadnost. Při používání je nutno logicky používat lubrikační gel, ale vše jde velmi snadno, a pokud je člověk uvolněný, vzrušení a efekt je maximální.

Anální šperk se u nás stal nedílnou součástí sexuálních radovánek a nedáme na něj dopustit. Na výběr je osm barevných provedení, dvě velikosti a dostupný je též v luxusním provedení se Swarovski krystalem.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.