Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Jaro je tu – Začněte se trochu hýbat

koleckove-brusleRozhodly jste se, že se naučíte bruslit? Nevíte ale, jaké in-line brusle si vybrat? Podle čeho se rozhodnout apod.? Pokud projdete obchody se sportem, najdete velké množství nejrůznějších kolečkových bruslí, ale určitě si nevíte rady, podle čeho si vybrat. Poradíme vám, podle čeho byste si mohly své kolečkové brusle rollerblade vybrat.

Nejprve byste se měly rozhodnout, pro koho brusle sháníte, takže budete vybírat pánské, dámské nebo dětské kolečkové brusle. Také je důležitý typ bruslí podle stylu, kterým budete bruslit, tedy rekreační, fitness, umělecké, agresivní, sportovní a závodní bruslení.

Možná přemýšlíte, proč je důležité vybrat si typ bruslí podle pohlaví. Tvar chodidla se totiž u mužů a žen výrazně liší. Proto není vhodné, aby si muž koupil dámské brusle a žena pánské brusle. Rozdíl sice na první pohled neuvidíte, ale je velice podstatný. Důležitá je nejen váha u muže, ale také to, že v oblasti lýtka jsou pánské brusle mnohem širší než dámské. Rozdíl mezi dámskými a pánskými in-line bruslemi je hlavně ve stavbě samotné brusle.

kolecka-koleckovych-brusliDětské kolečkové brusle jsou charakteristické nejen velikosti, která je u dětských bruslí nastavitelná, ale jsou hlavně pevnější a musí mít pohodlné vložky, aby se dětská noha, která se vyvíjí, měla vše, co potřebuje.
Důležité pro rozhodnutí je styl bruslení, jakým budete bruslit. Musíte se rozhodnout, zda chcete bruslit profesionálně nebo rekreačně, nebo jestli zvolíte U-rampu apod. Rekreační brusle si vyberete, pokud vyrazíte na brusle maximálně 2x do týdne. Materiál, z kterého jsou tyto brusle vyrobené je velice pohodlný, inline kolečka jsou mnohem měkčí, dobře drží na hladkém povrchu, jedinou nevýhodou je, že se kolečka rychle opotřebují.

Slyšely jste název kolečkové brusle rollerblade? Jsou to speciální brusle na efektivní pohybovou aktivitu na vyjížďky na delší trasy a cyklostezky. Mají pohodlnou botu, výborné odvětrávání a mají odnímatelnou brzdu.

Konečný výběr je pouze na vás.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.