Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Tipy na dárky pro partnera i pro sebe

Tandemový seskokMilé dámy…

Přemýšlíte stejně jako každý rok, co nadělit svému partnerovi k narozeninám? Už vás nebaví obdarovávat ho stále stejnými věcmi, kterými je svetr, tričko, trenýrky a ponožky, kosmetika nebo knížka? Možná i váš partner by byl vděčný za trochu změny.

Pokud bude mít kulatiny a vy jste se rozhodla pořídit dárek, který bude trochu dražší, tak je tu pro vás výborný tip.

V dnešní době má snad každý rád originalitu a stejně tak je smýšleno o dárcích. Během posledních několika let našly své místo mezi dárky tzv. adrenalinové zážitky a také dárky ve formě dovolených, jako jsou relaxační pobyty, wellness pobyty, lázeňské pobyty apod. Tyto dárky jsou opravdu bohaté a není podstatné, zda vyberete pro svého partnera relaxační pobyt pro dva v pivních lázních nebo nějaký extremní sport. Určitě to pro něho bude zážitek, na který nezapomene.

Let balonemNezapomenutelným zážitkem je určitě bungee jumping. Pro vašeho partnera to bude znamenat hlavně odvahu v tom, nechat se přivázat za nohy na lano a skočit z mostu. Je to nebezpečné, ale vy o svého partnera obavy mít nemusíte. Na tento dárek určitě váš partner nezapomene. A pokud má vás partner alespoň trochu rád adrenalin, budete štěstím bez sebe. A rozhodně tento dárek potěší i ženy.

Pokud chcete ještě další tip na dárek pro muže, tak dalším nezapomenutelným zážitkem je tandemový seskok padákem. Nejeden muž si tímto dárkem splní chlapecký sen a bude si připadat jako výsadkář ve válce. Dalším ideálním dárkem, kterým potěšíte muže, je jízda Ferrari, Hummerem a také spousta dalších, jako jsou třeba zážitky ve vzduchu. Víte, že se váš partner může stát pilotem na zkoušku? Projde instruktáží, seznámí se s letadlem a pak zažije jako pilot samotný let. Pokud partnerovi nechybí odvaha a adrenalin opravdu zbožňuje, zvolte let stíhačkou L-29 Delfín, a věřte, že až dosáhne rychlosti 860 km/h, bude vás milovat navěky.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.