Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Zkrášlete si domov profesionálním designérem

design šitý na míruKompletní realizaci interiérů je nutné věnovat pozornost. Realizace interiérů není pouze o volbě toho správného nábytku. Zabývat se musíte všemi detaily v každé místnosti. Asi nejnáročnější je vytvořit dokonalou kuchyň. Kuchyň je královstvím skoro každé ženy a tak musí splňovat ty nejvyšší požadavky.

Poměrně složité je začlenit všechny důležité spotřebiče a to ať ty velké, nebo malé. Kuchyň by měla být stylová i funkční zároveň. Proto je dobré, když si předem vytvoříte seznam požadavků, které by měl bytový designér zohlednit. Detailně byste se však měli zabývat každou místností.

rozjasněte dětský pokojCo vše obsahují návrhy interiérů? Nejedná se pouze o obrázek, kde je lehce načrtnuto rozmístění nábytku. Kdepak. Nábytek je sice důležitou součástí každého interiéru, ale kompletní návrh interiéru musí obsahovat také návrh barevného řešení, rozmístění bytových doplňků a bytových textilií (závěsů, záclon), použití žaluzií, tapet, koberců, návrh rozmístění osvětlení, atd.

Spoustu času ušetříte, když si u profesionálů objednáte nejen návrh, ale také realizaci interiérů. Bytoví designéři mají své oblíbené dodavatele a vyznají se v kvalitních materiálech. Vám tak ubudou starosti a můžete se v klidu těšit na svůj nový interiér. Navrhnout interiér si můžete nechat jako pro svůj domov nebo kancelář, tak i pro komerční prostory.

Kompletní realizaci interiérů provádí interiér design STUDIO INDEFA. Specializují se jak na domy a byty, tak na komerční prostory (obchody, restaurace, hotely, atd.). Samozřejmostí je úvodní konzultace zcela zdarma. Jestli máte zájem pouze doladit svůj interiér k dokonalosti, můžete využít služby homestaging. Navštívit můžete také showroom v Dolních Břežanech, kde najdete velké množství stylového bytového textilu. Více informací najdete na www.indefa.cz.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.