Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jak si vybrat správnou kabelku

kabelka-gemma-rosa

Kabelka Gemma Rosa

Až si letos budete pořizovat novou kabelku, kterou samozřejmě nutně potřebujete, protože ty z loňského roku jsou už okoukané a nejsou „in“, zkuste vybrat také podle toho, jakou máte postavu. Stejně jako když si pořizujete nové kalhoty. Počítáte s tím, že je budete nosit k více bundám, botách a košilím. Neuvažujete tak, že byste je měla jen k jedněm botkám nebo bundě. Kabelku si musíte vybrat podle toho, abyste ji také unosila.

Ne každá kabelka je ideální pro každou ženu. Zkuste postupovat podle následujících tipů, jak najít perfektní kabelky přesně pro vás. Nezapomeňte se vždy podívat do zrcadla ze všech možných stran. A mějte na paměti, že kabelka by měla mít přesně opačnou siluetu, než máte vy sama.

Pokud jste hodně vysoká a hubená, měla byste zapomenout na kabelky s krátkým uchem, protože s nimi budete vypadat ještě vyšší. Spíše si vyberte kabelku širokou s delším popruhem.

kabelka-azra-camel

Kabelka Azra Camel

Pokud jste drobounká, zapomeňte na obrovské, rozměrné kabelky. Velké tašky zbytečně zatěžují vaši postavu. Vyhněte se hlavně velkým taškám na dlouhém popruhu, kvůli kterým budete vypadat ještě menší a hlavně kratší.

Pokud jste plnoštíhlá, měla byste si vybrat hranatou kabelku, ale ne příliš malou, protože byste vypadala ještě širší a objemnější. Pokud máte ráda potisky, nevolte drobné vzory, ale spíše velké.

Pokud máte velké poprsí, zapomeňte na kabelky nošené na popruh přes prsa, protože se vám bude nevzhledně zařezávat a nebudou pro vás pohodlné. Většině žen sluší, pokud mají kabelku do poloviny trupu, protože to velice lichotí pasu.

Udělejte si čas v obchodě vyzkoušet si kožené kabelky před zrcadlem, stejně jako byste si kupovali kalhoty, halenku nebo sukni. Nenechte se zlákat módními tvary, které nevyhovují vaší postavě, když existuje spousta jiných a skvělých možností, které budou ladit s vaší postavou.

Jeden komentář »

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.