Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Kde si levně nakoupit značkové oblečení

šatyDnes tu máme tip pro všechny ženy, které mají při doplňování šatníku omezený rozpočet. Takže pro všechny. :-) Pokud hledáte způsob, jak si pořídit značkové oblečení za pár korun, tak jedním z takových míst je megasecondhand.cz. Secondy a outlety mají svůj původ v Americe, odkud se postupně dostávaly přes Velkou Británii až k nám do Čech. A zde si secondhandy našly své pevné místo, protože Češi na slevy a výprodeje prostě letí.

Pokud si ale myslíte, že prodejny s oblečením mají v současné době krizi, mýlíte se. A o levné oblečení z druhé ruky je obrovský zájem. Dříve nebylo možné sehnat tyto kousky na internetu, ale i to je dnes již možné. V secondhandech najdete originální kousky oblečení, díky kterým si vytvoříte originální styl vašeho šatníku. Máte velkou šanci najít zde oblečení světových luxusních značek, jejichž cena bude směšná, oproti tomu, kolik byste za takový kousek běžně zaplatili.

V secondhandech často končí oblečení ze zkrachovalých butiků nebo také z outletů. Nemusí být tedy někdy nošené, ale už je starší nějakou tu sezónu, bylo vystaveno v outletu a nyní je nabízeno v secondhandu. Oblečení je v původní kvalitě a samozřejmostí jsou originální visačky. Zboží na prodejně i v tomto eshopu má za sebou dlouhou cestu. Prodávat se mohou jen kvalitní kousky, žádné díry, fleky nebo poškozená látka. Většinou jen část oblečení putuje do secondhandů, zbytek je darován rozvojovým zemím.

Zajímá vás, jak si na takovém e-shopu s oblečením z druhé ruky vybrat? Oblečení je přehledně rozděleno do kategorií. Záleží na tom, zda hledáte dámské, pánské nebo dětské oblečení. Chybí vám na léto například nějaké pěkné šaty? Vyberte si kategorii dámské šaty a zvolte vaši velikost. A pak už můžete vybírat. Budete překvapeni z cen, třeba šaty značky Esprit zde najdete za 229Kč. Máte rádi v obchodních domech značku H&M, C&A, Orsay apod., ale nedostanete se do center ve velkých městech moc často.

Na eshopu megasecondhand máte možnost si v klidu domova nakoupit sobě, partnerovi i dětem vše, co potřebujete na nadcházející letní sezónu. A nemusíte kvůli tomu utratit veškeré vaše úspory a tak vám zbudou peníze i na vaši vytouženou dovolenou.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.