Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Po spánku rozlámaná a unavená? Možná máte špatný polštář

Autor obrázku: Jeremy Levine

Přemýšlíte, proč jste někdy po spánku rozlámaná, unavená a bolí vás celé tělo? Možná je to nevhodně zvoleným polštářem. Obyčejný polštář, na kterém spíme, může mít vliv nejen na kvalitu spánku, ale i na bolesti zad, šíje, krční páteře nebo i bolesti hlavy či ramen. Jak to lze snadno vyřešit? Volbou kvalitního moderního polštáře.

Investice se vyplatí

Někdo se vyspí na srolovaném ručníku, jiný potřebuje kvalitní polštář. Obecně však platí, že kvalitní polštář by měl mít každý. Je to velmi důležité hned z několika důvodů. Podívejme se na ně blíže.

Nejdůležitějším faktorem při spánku je správná poloha hlavy a rovná páteř. To není žádná nová informace, viz. např. tento 5 let starý článek. Vyvarujeme se tak bolestem, zbytečnému převracení a přerušování spánku. Tělo si navíc bude chtít polštář stále upravovat a tak se budete budit. Moderní polštáře však mají speciální tvar a hlavně jsou vyrobeny z moderních materiálů, které se přizpůsobí každému a vytvoří ideální podmínky pro spánek.

Pěna s pamětí nebo gel?

Asi každý slyšel o polštáři z paměťové pěny. Tento revoluční výrobek dokáže udržet tvar, který se na něm vytvoří. Tedy pokud na něj položíte hlavu, pamatuje si tvar a vytváří hlavně ideální podmínky pro spánek. Celá páteř je rovná, krční páteř není přetěžována a vy spíte bez přerušování a obracení. Nejčastěji se používají paměťové pěny nebo gely. Možná je i kombinace, jako je to u chytrého polštáře. Polštář Blue Gel je jedničkou na trhu s polštáři s nejmodernějšími funkcemi pro spánek.

Chytrý polštář nabízí mnohé funkce, které vytvoří z nekvalitního spánku kvalitní a zdravý spánek. Jaké jsou výhody chytrého polštáře? Je nutno zmínit pratelný potah, který by měl mít každý moderní polštář. Neměli bychom zapomenout ani na antibakteriální a antialergenní vlastnosti. Ocení je nejen alergici, ale i klasický zdravý člověk. Pro lepší odpočinek je i zajímavá funkce termoregulace, kdy chladivý gel odvádí přebytečné teplo od hlavy a vytváří skvělé podmínky pro kvalitní odpočinek.

Nebojte se investovat

Kvalitní polštář se vyplatí a je to věc, která se nemění každý rok. Nebojte se investovat vyšší částku a poznáte rozdíl. Pocítíte jej každé ráno, kdy se probudíte odpočatí a fit.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.