Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Není nutno léčit následky, ale zaměřit se na příčinu! Čínské bylinky pomohou

Autor obrázku: Flower's.Lover

Moderní medicína se zaměřuje hlavně na odstranění následků nemocí. Ať jsou to bolesti, křeče nebo další nepříjemnosti, snažíme se vše utlumit a obalamutit naše tělo, že je v pořádku. Správně bychom se ale měli zaměřit na příčinu a udržení zdraví. Přesně tak to dělá čínská medicína.

Lék na dlouhověkost

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jsou Číňané tak hbití, energičtí a dožívají se dlouhého věku? Jsou to lidí upřednostňující tradiční způsoby staré čínské medicíny a její obliba neustále stoupá a to i ve velkých čínských metropolích. Jsou to znalosti staré tisíce let a ověřené stovkami generací. A právě obrovský vliv na zdravotní stav mají čínské bylinky.

Čínské bylinky jsou velmi starým a ověřeným prostředkem jak k zažehnání zdravotních problémů, tak ale i k posílení imunity. Tradiční čínská medicína pracuje s konkrétními bylinami na konkrétní problémy a řeší i ten nejzásadnější vliv a původ zdraví – tedy detoxikaci těla.

Detoxikujte tělo

Věděli jste, že dospělé lidské tělo v sobě může mít až 2 kilogramy škodlivých látek, kterých se samo nedokáže zbavit? Jsou to volné radikály, které se do těla dostávají z vnějšího prostředí především z ovzduší, potravin a léků, ale i z vnitřního prostředí, jako odpad při metabolických procesech. Tyto atomy a ionty jsou velmi reaktivní a jsou příčinou až 60 zdravotních nežádoucích jevů. Mají vliv i na předčasné stárnutí nebo i na vznik rakoviny.

Je důležité tělo pravidelně těchto škodlivých látek zbavovat. V boji proti škodlivým faktorům pomáhají antioxidanty. Ty obsahují právě čínské bylinky a značně se podílí na detoxikaci. Detoxikace je proces, kdy z těla odstraňujeme volné radikály, které se naváží na antioxidanty a vyplavují se z těla například krevním řečištěm nebo močí.

Jaké bylinky konkrétně?

Nejvýznamnějšími bylinami jsou jistě lékořice, kustovnice, kurkuma dlouhá, aloe vera nebo růže hladká či schizandra čínská. Pravidelná detoxikace zpomaluje stárnutí, zesiluje funkce imunitního systému a zlepšuje i psychické rozpoložení jedince.

Čínské bylinky jsou velmi účinným detoxikačním činidlem. Je vhodné je kombinovat i s doplňkem stravy PhytoChi. Ten zabraňuje usazování volných radikálů a zoceluje funkci imunitního systému. Udržuje pevné zdraví a je vhodný při zdravém životním stylu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.