Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Dokonalý dárek – kosmetika Compagnie de Provence

Mýdlo Cherry Blossom

Dokonalý dárek pro muže a především pro ženy. Jedinečný designový skvost do koupelny i kuchyně. Co třeba nějaké koupelnové doplňky? Že ne? Čtěte dále. Jemný a přesto výrazný flakón, který zaujme skutečně každého. Něžné pohlazení všech smyslů. Prvotřídní profesionální péče o pokožku. Pokud jej zakoupíte jako dárek, doporučujeme koupit rovnou více flakónků. Proč? Protože sama si budete chtít minimálně jeden ponechat pro sebe. O čem, že je řeč? O marseilleském mýdle.

Marseilleské mýdlo dávno není spojování s praním prádla, ačkoliv i na to je znamenité. Již od roku 1990 je Marseilleské mýdlo součástí kosmetické značky Compagnie de Provence.

Compagnie de Provence je první značka, která se odhodlala a Marseilleskou kostku mýdla přetvořila do tekutého stavu. Již tak oblíbené mýdlo se dostalo na první místa žebříčků nejluxusnější a nejkvalitnější kosmetiky. Marseilleské mýdlo je nyní snadno k dostání i na českém trhu.

Vyberte si z oslnivé nabídky vůní a neodolatelných barev flakónů. Rozzáříte interiér Vašeho domova, oči blízkého člověka, kterému kosmetiku Compagnie de Provence věnujete a srdce každého, kdo jedinkrát výjimečné mýdlo použije. Marseilleské mýdlo se stane součástí každého dne, kdy se budete těšit na nezapomenutelnou koupel. Kosmetika Compagnie de Provence je láska na první pohled, dotek či přivonění. Zamilujte se i Vy.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.