Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Nejlepší zkušenost s vizážistkou? Přece ta vlastní!

proměna díky vizážistceMusím se s vámi podělit o vlastní zkušenost s mojí vizážistkou. Najít v Praze někoho schopného, za přijatelnou cenu a s příjemným přístupem, je podle mě skoro nemožné. Pak jsem objevila Evu Cerálovou. Podělím se s vámi o pár zkušeností.

Stanete se jedním tělem a duší

Vždy když jsem měl jít k vizážistce, připadal jsem si, že jdu do jiného světa a bála jsem se, jak vlastně budu vypadat, až ze salonu vyjdu. Vizážistka Praha totiž byl někdo a já měla vždy pocit, že jsem někdo z nižší třídy společnosti a jdu prosit o upravení, abych mohla přejít aspoň do střední nižší třídy. Toto jednání nebylo příjemné. Eva Ceralová to bere jinak. Mám kolikrát pocit, že obě víme, co a jak chceme. Doslova se stane součástí mého příběhu u ní, kdy se u Evy cítím naprosto skvěle.

Co nabízí?

Eva Cerálová je profesionální vizážistka, která se specializuje i na konkrétní požadavky, jako jsou svatby nebo jiné společenské události. Tedy je z ní i často právě svatební vizážistka. Zajišťuje klasické poradenství, ale i líčení, pomoc s některými věcmi jako je odborné líčení, speciální požadavky, ale lze se u ní nenechat i vyfotit. Nejde ale o klasické studené ledové focení bez emocí, naopak si u toho užijete mnoho legrace. Nemusíte se pak ani bát nervozity.

Jak již bylo řečeno, Eva dělá i líčení. A její výhodou je skvělá cena. Běžné líčení Praha dosahuje částky i přes 2000 Kč, u Evy ceny začínají na 1000 Kč. To ocení například studentky, které nemohou moc vyhazovat peníze za kosmetiku, ale chtějí vypadat dobře. Přitom není Eva žádný nováček. Má skvělé portfolium a dlouholetou praxi.

Nebojte se mluvit

Musím říct, že s Evou se nemusím bát diskutovat a měnit i v průběhu líčení. Lze se snadno na něčem domluvit, a pokud není zrovna můj nápad ideální, Eva mně vysvětlí, proč se zrovna můj konkrétní požadavek na mě nehodí. A takový by asi vizážista měl být, komunikativní, tolerantní a přesto inovativní a dokázal nabídnout to, co klientovi bude slušet.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.