Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Dlouhé vlasy může mít každá z nás! Znáte CLIP IN vlasy?

Clip-in vlasyMódní a kosmetický průmysl nám předhazuje, jak je důležité vypadat skvěle a mít dlouhé a zdravé vlasy. Skvěle to sice vypadá, ale ne každá z nás má možnost si dlouhé a zdravé vlasy vypěstovat. A co když chci chvilku nosit vlasy dlouhé a jindy zase krátké?

Prodlužte si vlasy

Kosmetický průmysl a kadeřníci dokážou divy. V současné době není problém prodloužená vlasů podle libosti, aniž by to někdo poznal. Ale je to velmi nákladné, a když se délka vlasů přestane líbit, je nutné je odstranit. Existuje však skvělá metoda, která všechny doslova setře svými výhodami. Jsou to stále oblíbenější clip in vlasy. Vlasy, které si sama připevníte.

Tato metoda je takovou malou revolucí v prodlužování vlasů. Jedná se o velmi jednoduchou metodu, kdy si vlasy nasadíte pomocí sponek do vlasů. Tato metoda tedy nepotřebuje žádnou odbornou pomoc a zvládnete ji úplně sama ráno před zrcadlem. Lze si tak prodloužit vlasy o několik desítek centimetrů a není třeba návštěvy žádného salonu.

Levně a rychle

Dalšími přednostmi je ale i rychlost. Vlasy si lze různě regulovat a upravovat. Clip in vlasy jsou totiž vyrobeny z klasických přírodních vlasů a nejedná se tak jen o často obyčejné plastové vlasy, které jsou na první pohled jiné a jinak se chovají.

Tyto vlasy lze ale i upravit podle sebe, aby ladily s vašimi vlasy dokonale. A to i způsoby, jako je barvení, natáčení, lakování nebo žehlení. Díky lidským vlasům tak potom účes vypadá přímo luxusně. Neposlední výhodou clip in vlasů je jejich cena. Ta je několikrát nižší, než cena při nákladném a pracném prodlužování vlasů v kosmetickém salonu. Clip in levně lze sehnat na internetu za zajímavou cenu.

Výhodou je i nulový zásah do vašich přirozených vlasů. Při klasickém prodlužování se musí různě upravovat a zastřihovat a tak jsou mnohdy účesy velmi neforemné. Clip in vlasy jsou vhodné pro jakékoliv vlasy a může to být skvělý dárek. Vlasy lze například pořídit na http://tvojevlasy.cz, kde k nákupu ještě dostanete zajímavé výhody a bonusy.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.