Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Kosmetické úpravy a plastická chirurgie již není doménou boháčů!

Autor obrázku: Vincent Boiteau

Obecně mezi námi ženami leží vlna nenávisti a negativismu ke každé ženě, která se nechala nějak kosmeticky vylepšit nebo upravit. Víme totiž, že kosmetické úpravy a plastická chirurgie je velmi nákladnou záležitostí a tak tyto ženy odsuzujeme. Přitom opak je pravdou. V současné době si tato vylepšení může dovolit takřka každý! Podívejte se na konkrétní tipy!

Zkuste zahraničí

Kosmetické úpravy se u nás velmi rychle rozšířily a tak je jejich dostupnost takřka v každém větším městě. Bohužel leckdy jsou na velmi vysoké cenové úrovni a to jenom proto, že jsou ve velkém městě a jde o lukrativní kliniku. Přitom řešení může být snadné. Převládá obliba těchto zákroků v zahraničí, kde jsou ceny nižší.

Hlavním atraktivním státem se pak stává Slovensko. Ceny jsou zde podstatně nižší a přitom kvalita prvotřídní. Velmi oblíbené jsou pak například zákroky, jako je zvětšení rtů v Bratislavě, nebo úprava vrásek či redukce povadlých víček. Ceny jsou o desítky procent nižší než v tuzemsku a tak se vyplatí i s dopravou. Přitom se jedná o profesionální kosmetické úpravy nejvyšší kvality.

Bratislava vede

Bratislava je největším městem na Slovensku a tak je logické, že zde bude koncentrace těchto služeb nejvyšší. Je to tak a uvědomují si to i české ženy. Mnohé celebrity jezdí právě na Slovensko. A hledají v tom právě úspory.

Dobrý tip je například lékařská kosmetika v Bratislavě cosmed.sk, což je specializované oblíbené kosmetické studio. Podívejte se na jejich internetové stránky a zjistěte více. Bratislava je výhodná pro české ženy i z důvodu dopravy. Skvělá dostupnost například vlakem nebo autobusem a to za nízkou cenu. Navíc lze vše stihnout za jeden den.

A co epilace?

Hledáte-li epilaci, laserová epilace v Bratislavě tady. Zbavíte se velmi jednoduše a efektivně chloupků na velmi dlouhé časové období. Obliba těchto zákroků raketově roste. Navíc, opět ušetříte až desítky procent oproti kosmetickému zákroku v ČR.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.