Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Nevěra mužů souvisí především se sexem

Nevěra mužů souvisí především se sexem

Proč mají muži tendenci být nevěrní své partnerce nebo manželce? Je to ošemetná otázka, kterou si klade nejedna žena… Říká se, že muži to mají už odmalička v sobě, ale všichni nejsou takový. Tak proč někteří muži zahýbají a jiní ne?

Jsou muži, kterým prostě jedna partnerka nestačí. V tomto případě opravdu není způsob, jak muže donutit aby nezahýbal. A jsou muži, kteří to dělají z jiného důvodu a myslím si, že to je kvůli nám, dámy.

Sex je tak důležitý…!

Autor obrázku: Holly Lay

Pokud bude mít ve vztahu vše, co potřebuje po sexuální stránce, nemyslím si, že by musel zahýbat. Pak už jedině v tom případě, že by chtěl vyzkoušet něco nového. K tomu, aby muži nehledali něco nového, bychom ve vztahu měly nastolit něco vzrušujícího, prožívat s partnerem sex tak, aby ho to nadmíru uspokojilo a nepotřeboval hledat něco nového. Pokud vám to v posteli nebude klapat, ať už z jakéhokoli důvodu, bude to, co mu chybí, hledat někde jinde a tímto nejčastěji vzniká nevěra.

Sex je o tom, aby si obě strany vyhověly a měly spokojený sex. Musíte popustit uzdu své fantazie a zkoušet v posteli nové věci a ne se držet pořád těch starých, protože v tomto případě začne být sex spíše nudou, než potěšením.

Další věcí je, že vás partner musí vzrušovat.

Změňte zajeté obyčeje

Je dobré sex dělat i na jiných místech, než je jen postel. Je spousty vzrušujících míst, kde se dá souložit a i místa, kde vám to zvedne adrenalin v těle. Samozřejmě se dá souložit kdekoliv v bytě, v posteli, na pračce, na gauči, na parapetu, na kuchyňském stole, na pracovním stole… musíte si udělat sex vzrušující a hlavně se partnera zeptat, co ho nejvíce vzrušuje a kde by se s vámi chtěl pomilovat.

Další místa mohou být mimo domov – auto, vlak, autobus, nebo v jiném prostředí, třeba na dovolené je spousty lidí, kteří si užívají sex na neobvyklých místech a většinou s vědomím, že vás může někde někdo načapat, je to o to vzrušující.

Jsou lidi, kteří provozují sex na veřejných místech třeba koupaliště, kabinky v krámech, uličky ve městech, na střechách domů, nebo jen tak v přírodě. Je spousty možností kde to můžete vyzkoušet a uvidíte, že to je mnohem víc vzrušující než v posteli. Ale jak se říká ne všichni na to mají žaludek, ale věřte, my žijeme jen jednou a měli bychom si život užívat a ne ho přežívat.

Kupte si robertka, pouta, bičík, nebo třeba převlek

Autor obrázku: Olga Berrios

Další inspirací by mohly být erotické pomůcky. Dnes je doba tak rozvinutá, že takovýchto pomůcek je mraky a vy si jen můžete vybrat, která vám s partnerem bude nejvíce vyhovovat. Sex musí být vždy něco nového a vzrušujícího. Když naplníte partnerovy představy o tom, jak by měl vypadat jeho ideální sex, nemělo by se stát, že by byl nucen vám zahýbat. Všechno po čem touží, bude mít doma a bude se na to každý den těšit.

Je to jen a jen na vaší fantazii a mezích, které jste ochotné připustit. Pokud pak partner bude po něčem toužit a vy mu to nebudete moci dát, ať už z jakéhokoliv důvodu, je velká pravděpodobnost že si to bude hledat někde jinde.

Ale pozor nejsou to jen muži, kdo zahýbají. Dnes už ve většině případů i ženy a to zjevně ze stejných důvodů. Proto užívejme života, dokud můžeme.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.