Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Čtenářky píší

Jak by měla žena vypadat?

Jak by měla žena vypadat?

Spousta mužů si myslí, že žena je otrokyně jejich představ, že by měla být taková a taková. Myslím si, že by to tak ale nemělo být. Muž, který vás nutí do něčeho, co sama nechcete, není muž, ale blázen.

Autor obrázku: Pedro Ribeiro Simões

Zamysleme se nad sebou, vdyť každá žena je svým způsobem krásná. Je mnoho druhů žen, někdo má velký nos, tmavší kruhy pod očima, jiná odstáté uši, jedna je moc tlustá a druhá moc hubená. Tohle jsou všechno maličkosti, neřiďme se prosím podle modelek, které vypadají dobře a jsou vyzáblé nebo mají na půlce těla plastiku. Každá žena, ať už jakákoli, má v sobě kouzlo a je něčím vyjímečná. Muži by měli sledovat spíše to, jaká žena je, jaké má přednosti a vlastnosti a ne jakou má velikost košíčku a jak pevný má zadek.

Tohle je velká problematika, do které asi nikdy neuvidíme stejně tak, jako do myšlení můžu. Je hezké, když mají doma modelku s dlouhými štíhlými nohami, ale že takové ženy většinou jsou absolutně nepoužitelné, jim dojde až příliš pozdě.

Proto apeluji hlavně na Vás, muži, nekoukejte po ženách jako po kořisti, kterou chcete ulovit, ale jako po bytosti, o které si myslíte, že právě kvůli její vlastnostem a odhodlání z vás bude dobrý pár, není to jen o vzhledu musíme se především koukat, co má ten člověk uvnitř sebe.

Autor obrázku: Gareth Williams

Jak se říká, i v opačném případě to není jednoduché, pokud žena hledá muže, bude chtít pohledného a vypracovaného muže ze snů, ale vraťme se zpátky na zem, takový muži neexistují a když už, jsou to sukničkáři. Pokud si hledáme partnera, nezavrhujte ho, když k vám přijde pro vás ne moc atraktivní muž. Popovídejte si s ním, dejte pár skleniček a záhy zjistíte, že to, že není úplně podle vašeho vkusu, je vám v podstatě už úplně jedno.

Neměli bychom zbytečně moc nadsazovat, je to zbytečné. Když mi kamarádka poví: „Chtěla bych poznat někoho s kým bych mohla žít…“ a zeptám se jí: „A jak by jsi si ho představovala?“ Odpoví mi na to: „No pěkný, vysoký a inženýr nejlépe.“ Řeknu jí na to: „Nemíříš až moc vysoko? Co kdyby jsi se podívala po nějakém normálním chlapovi, který tě udělá šťastnou a budete si rozumět?“ Vím, máme nějaké určité představy svého dokonalého partnera, ale to není zdaleka všechno. Nemůžeme se řídit svými představami, to by jsme mohly být také do smrti samy.

Další věc, která je dámy nezbytně nutná, když někam jdete, koukejte kolem sebe, třeba ten pravý je někde ve vaší blízkosti a myslí na vás každý den, ale vy ho z nějakého důvodu ignorujete a ne vždy to musí být ta správná věc. Proto radím dobře, na falešné řeči mužů se vykašlete, buďte sami sebou, protože takové jste nejlepší. Nepřetvařujte se a buďte opravdu takové, jaké maté být a uvidíte, že dlouho samy nezůstanete.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.