Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Romantika ve vířivce či bazénu

Za romantickým večerem nemusíte notně jezdit na dovolenou, k moři, chodit do luxusních restaurací nebo hledat jiné zážitky mimo svůj domov. Pokud si pořídíte bazén nebo vířivku, krásné chvilky můžete zažívat každý den v klidu a soukromí, a to v jakoukoli denní dobu. Navíc spojíte příjemné s užitečným, neboť bazén i vířivka vám uvolní zatuhlé svaly i mysl. Hydromasáž poskytnutá vířivkou navíc zlepšuje krevní oběh, odstraňuje stres a odstraňuje pocity vyčerpání a únavy.

Autor obrázku: Darren Wittko

Vířivku si může pořídit každý. Ať už vlastníte byt či dům, je skvělým společníkem v interiéru i venku na zahradě. Společnost Albixon, která je specialistou na výrobu bazénů a vířivek, nabízí tři typy vířivých van. Luxusní vířivky Jacuzzi a značky Brilix se lehce mohou stát součástí vaší zimní zahrady nebo koupelny. V závislosti na prostoru, typu a vzhledu si můžete vybrat z širokého množství modelů a užívat si skvělé relaxace u lahve dobrého vína nebo šampaňského. Levnější variantu tvoří mobilní nafukovací vany.

Při výběru vířivky dbejte na uspořádání vodních trysek. Dle toho si budete moci nechat cíleně masírovat páteř, nohy, ramena nebo jinou část těla. Síla vodního proudu je potom nastavitelná. V nabídce se vyskytují i luxusnější modely se speciální sadou trysek, které uvolňují krční páteř i ramena. Výborným rehabilitačním prostředkem jsou i bazény. Kromě blahodárné funkce na tělo si v bazénu užijete i spoustu zábavy a můžete u něj pořádat zahradní party.

Kompletní nabídku vířivek a bazénů firmy Albixon naleznete pod internetovým odkazem http://www.albixon.cz/bazeny/. Prohlédněte si zde veškeré modely těchto produktů, nechte si poradit některým z prodejců a s nákupem bazénu nebo vířivky neváhejte. Úžasná relaxace, pohoda, klid a romantika za to přece stojí.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.