Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Bod G: Objevte ho speciálním vibrátorem

Bod G – malé místečko, které často vede k velkým diskusím. Některé dívky a ženy se jen potutelně usmívají, jiné neví kde ho hledat a další ani netuší, že je. Skutečně existuje. Jeho snadnější stimulace vám umožní speciální vibrátor na bod G.

Co je bod G a kde se nachází

vibrátor na klitoris Hermes vínovýBod G (Gräfenbergův bod) se obecně považuje za nejcitlivější bod v ženském těle. Označení bodu je podle německého gynekologa Ernsta Gräfenberga , který žil na přelomu 19. a 20. století a bod G objevil.

A co přesně označujeme bodem G? Jde o nervovou tkáň (na dotek vnímanou jako hrbolek) nacházející se zhruba ve druhé třetině pochvy. Je umístěný mezi dělohou a stydkou kostí.

Bod G není jen mýtus

I když někteří tvrdí, že je bod G jen mýtus, nebo že někdo ho mít nemusí, každá žena ho může na sobě najít. Pochybnosti o jeho existenci jsou dány tím, že se obtížněji hledá a stimuluje, a proto ho mnohé páry ze svých erotických her vynechávají. Některé ani nenapadne tento bod hledat. Přitom to je velká škoda. Intenzivním drážděním bodu G některé ženy dosahují orgasmu provázeného ženskou ejakulací.

Bod G tedy mají všechny ženy. Ovšem je pravdou, že velikost a citlivost tohoto bodu se u žen liší.

Při sexu se nejlépe stimuluje bod G při poloze zezadu. Nedosáhnete však takového dráždění jako se speciálně zahnutým vibrátorem, který má přizpůsobený tvar pro lepší přístup k tomuto místečku.

Co bys vás mohlo ještě o bodu G zajímat

vibrátor na klitoris Hermes růžovýBod G se dá chirurgicky zvětšit. Zákrok se nazývá „augmentace G-bodu“ a provádí se na plastické chirurgii. Ženy tento zákrok podstupují, aby si usnadnily dráždění tohoto bodu. Zvětšení bodu G trvá pouze 10 minut a spočívá ve vpíchnutí implantátu. Zákrok se provádí ambulantně s místním umrtvením.

A co pánové? Jsou ochuzeni o vzrušení způsobeném bodem G? Nemusí být. Za obdobu ženského bodu G je považovaná prostata, jejíž stimulace je velmi intenzivní a vede rovněž k intenzivnějším orgasmům, než na které jsou zvyklí při sexu či masturbaci. Také na stimulaci mužského bodu G (prostaty) existují speciální pomůcky.

Vibrátory na bod G

Chcete-li na svém těle objevit bod G, pravděpodobně se vám to při troše zkoumání povede i prsty. Můžete ho nechat objevovat partnerem, ale nejlépe bude přístupný s pomocí speciálního vibrátoru, který je na něj zaměřený – vibrátorem na bod G.

A v čem se liší od klasického vibrátoru? Má tvar přizpůsobený právě dráždění bodu G. To znamená, že má mírně zahnutou špi

ku, která snadněji dosáhne na horní poševní stěnu, kde bod G je. Díky vibrátoru na bod G budete moci toto místečko intenzivně stimulovat, což vás povede k velmi silným prožitkům a nevšedním orgasmům.

Různé vibrátory na bod G

Vibrátorů na bod G je na trhu obrovské množství, takže se nemusíte obávat, že by nebylo z čeho vybírat. Zpravidla jde o velmi propracované modely s elegantním a velmi pěkným designem. Některé vibrátory jsou určené pouze na stimulaci bodu G, ale najdete i multifunkční pomůcky, které jsou určené na vaginální, popřípadě také anální dráždění. Vyberete-li si nějaký špičkový vibrátor na bod G, budete se moci těšit i z dalších vychytávek a funkcí.

Nejen vibrátory na bod G

Vibrátory na bod G jsou velmi oblíbené, ale všeobecně můžete vybírat z velkého množství rozmanitých vibrátorů lišících se mnohými parametry.

Rozlišujeme je podle místa určení na vaginální, anální, klitorální, zaměřené na bod G a multifunkční (dráždí více míst najednou).

Ovšem vibrátory je možné dělit i podle materiálu. Vyrábí se z imitace umělé kůže, gelu, silikonu, latexu, skla či plastu. Dále rozlišujeme vibrátory podle velikosti, funkcí (intenzita vibrací, pulsní programy, voděodolnost…) atd. Vibrátory mohou být ve tvaru penisu, ale nemusí. Jaký vibrátor bude nejvíce vyhovovat vám?

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.