Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Kolik je hodin? Podívám se na mobil! Takto už NE!

Že je již doba hodinek dávno pryč? Na co je nosit, když se mohu podívat kdykoliv na mobil, kolik je vlastně hodin? Hodinky nejsou jen strojkem, který nás informuje o čase. Čas nemusíme vůbec sledovat a přece se nám mohou hodinky hodit. Proč opět roste obliba hodinek a proč je sledování času na mobilu trapné?

Mobily jsou chytřejší, než dřív

V době chytrých mobilních telefonů je opravdu směšné dívat se na to, kolik je vlastně hodin. Mobil by nám to dokázal klidně říct i sám. Nejde ale jenom o to, proč je směšné požívat mobil na sledování času a ignorovat hodinky. Hodinky jsou totiž důležitým doplňkem a součástí našich životů již po dlouhá staletí. Nejdříve to byly klasické velké natahovací, tedy to byla doména pánů, ale poté, co se zmenšily, začaly je prodávat známé značky, rozšířily se i mezi ženy a dámy.

Autor obrázku: alexkerhead

V současnosti se na špičku dámských hodinek jistě řadí hodinky Esprit, které jsou oblíbené a jsou i na žebříčcích nejprodávanějších hodinek na internetu. Firma se totiž vydala na cestu výroby moderních hodinek do mnoha odvětví denního režimu ženy. Od klasických hodinek na výlety, po sportovní varianty, ale i hodinky uvolněné nebo do společnosti.

Hodinky na módním molu

Možná jste si již všimli nového moderního trendu. Modelky na molech začaly nosit hodinky. Je to zvláštní, ale je to tak. Jako součást aktuálních modelů se objevují hodinky, které modelky nosí jako doplněk. A rozhodně se nedívají na to, kolik je vlastně hodin. Ukazují nám to, že jsou hodinky jasnou a neoddělitelnou součástí módy jak doplněk.

Pokud byste chtěli vyzkoušet absolutní špičku mezi novinkami v odvětví hodinek, je tady značka Casio. Casio hodinky jsou jak klasickým doplňkem pro muže, tak ale již i pro ženy. Hodinky Casio najdete zde.

Kde pořídit?

Nejlevnější hodinky jistě pořídíme na internetu. Je třeba si dát pozor na prodejce, abychom se nepořídili levnou napodobeninu. Ověřený prodejce je pak například hodinarstvo.sk, kde najdeme mnoho druhů moderních hodinek za skvělé ceny.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.