Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Kde v Praze žijí nejkrásnější muži? Hledejte s námi!

Praha je naším největším a zároveň hlavním městem. S velkým pohybem lidí a samozřejmě i s mnoha pražskými částmi jste si jistě všimli určitých anomálií, které se v Praze vyskytují. Praha 1 má největší koncentraci turistů, Praha 5 je moderním business centrem a místem pohybu mnoha „kravaťáků“ a Praha 6 je centrem studentů. Kde ale najdeme nejkrásnější muže?

Hledejte v novostavbách

Pokud jste single a hledáte nějakého toho přítele, určitě se vyplatí zabrouzdat do novostaveb, kde mají mnozí mladí a úspěšní muži pronájem bytu. Právě moderní čtvrti Prahy jsou tímto vyhlášené. Kde ale v Praze hledat? Dobrým tipem může být právě Praha 5 a celkové okolí Smíchova. Nemusíte ale chodit do novostaveb, procházet chodby a čekat na svého prince. Jsou i jiné a lepší postupy.

Dobrým tipem je v okolí této čtvrti zajít do baru nebo restaurace. Vyraze si někam sednout. Nemělo by se jednat o nějaký nevkusný, starý a zakouřený podnik se štamgasty. Smíchov nabízí mnoho pěkných a moderních restaurací nebo barů. Uvidíte, že nebudete dlouho sedět sama.

Autor obrázku: Kimberly Lawson

Zkuste sport

Kromě návštěvy podniků se vyplatí zkusit i sportování. Zajděte na tenis, dojděte si zaplavat nebo zkuste fitness centrum. Nebo si zaběhejte podél Vltavy, zkuste in-line brusle a uvidíte, že se k vám jistě někdo přidá. Sportování utuží vaše zdraví a zlepší kondičku, ale také se můžete seznámit se zajímavými lidmi.

Čtvrti, kde je velký prodej bytů v novostavbách a čtvrti se rozvíjí, je samozřejmě i mnoho různých salonů a obchodů. Moderní muži o sebe rádi pečují a je také velká pravděpodobnost, že se setkáte v těchto podnicích. Pečujte o sebe a rozhodně se zajímejte o své okolí.

Síla nevyzpytatelnosti

Nelze se však upínat na jednotlivá místa, musíte mít otevřené oči a nebránit se tím, že si kolem sebe vytvoříte negativní štít. Pečujte o sebe, odpočívejte, čerpejte energii a užívejte si život. Svého vysněného muže sice můžete potkat na nábřeží u Vltavy, ale můžete se klidně srazit v metru nebo to bude nový kolega v práci.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.