Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nezařazené

Výroba fotoknih se slevou na Piklio.cz

V současné době je možné pracovat s fotkami daleko více, než bylo před nějakým časem vůbec možné. Samotné fotografování se tak stává již pouze jednou, nikoli jedinou stránkou celého kreativního procesu.

Pokud ráda fotografujete a chcete tento Váš koníček zúročit daleko více, aktuálně se Vám nabízí celá řada zajímavých možností. Klasická alba nebo fotky v počítači sice asi nikdy neztratí nic na své přitažlivosti, dnes lze ovšem s vybranými fotkami vytvářet pozoruhodná „díla“. Ptáte se jaká? Říká Vám něco třeba fotokniha? Tak právě tu si nyní můžete snadno a rychle vytvořit na Piklio.cz, kde navíc dostanete bonus 200 Kč pro nové zákazníky.

Levná fotokniha – dárek z nejdražších

Co si vůbec představit pod názvem fotokniha? Jedná se vlastně o moderní fotoalbum. Stačí si vybrat formát, styl a fotky, které chcete mít uvnitř, a pak už nechat vše na nás. Můžete si tedy postupem času vytvořit vlastní sbírku fotoknih, třeba z různých konkrétní událostí, takže vlastně jakousi „fotoknihovnu“. Zároveň se ale jedná o velice zajímavý dárek, stejně jako v případě tzv. fotopřání.

Svatební fotokniha, akce a další výhody

Jednou z výhod služeb obchodu Piklio.cz je, že si můžete fotoknihu vytvořit plně online, takže nemusíte vůbec nic instalovat. Speciální nabídkou jsou potom dárkové svatební certifikáty, které tvoří právě fotoknihy, obrazy anebo fotopřání. Kromě výše zmíněného bonusu, se Vám jistě vyplatí sledovat také naše akce, díky nimž lze ušetřit nemalé finanční částky.

Další výrobky z Piklio.cz

Kromě pestré nabídky nejrůznějších fotoknih Vám na Piklio.cz nabízíme i další výrobky. Třeba již několikrát zmiňované fotopřání, ale také foto fotoplátno nebo kalendář z vlastních fotek. Posledně jmenovaná varianta vlastně přenáší minulost do současnosti a budoucnosti. Fotokalendář totiž každý den v roce zpřítomňuje příjemné zážitky z dob minulých. Buď jak buď, chcete-li fotografie svých blízkých použít podobným způsobem, navštivte nás a vyberte si.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.