Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Kultura

5 knih na babí léto

5 knih na babí léto

Začalo babí léto a lidé se pomalu začínají s přicházející školou nudit, kamarádi odjíždějí na intry a není s kým jít ven. Knížky ti ale zaručí skvělou společnost, navíc se u nich také skvěle pobavíš a třeba i naučíš něco nové. Které jsou top?

Autor obrázku: Jessica Cross

Riikka Pulkkinen: Zapomenuté šaty

Krásná Anna je na prázdninách u své babičky a objeví u ní staré šaty, které se jí zalíbí. Když se poté objeví v šatech před babičkou, dozvídá se dávné tajemství. Anna se rozhodne vydat se hledat pravdu do minulosti a objeví drama vášnivé a tragické lásky jejich prarodičů…

Alexandra Potter: S tebou už nikdy

Stalo se ti už někdy, že jsi potkala toho pravého, ale po delší době jsi zjistila, že asi ten pravý není? Přesně tohle se totiž stalo i osmnáctileté Lucy, která potkala Nata. O deset let později ale zjišťuje, že to není to pravé ořechové a chce se s ním rozejít. Jenže proč je to tak těžké?

Jana Pronská: Slané prokletí

Seleina je dědička solných pramenů, ale právem své dědictví považuje za prokleté. Přišla kvůli němu totiž o svého milovaného muže a musela se vdát za tyrana. Změní se to někdy a bude se svým vysněným?

C. D. Payne: Dědictví aneb Jak Helena ke štěstí přišla

Helena nepracuje a dá se říct, že její život hospodyňky je nuda. S manželem se nudí, mládí je dávno pryč. Jenomže po své tetě zdědí domek, který je sice v příšerném stavu, ale v úplném v zapadákově.

Sylvia Day: Spoutaná

Kniha Spoutaná je druhým dílem úspěšné trilogie. V příběhu vystupuje Eva a Gideon a někdo dokonce říká, že jejich příběhy jsou mnohem lepší než Any a Christina z Padesáti odstínu stínů. Kniha je o muži, od kterého se chce Eva nechat spoutat.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.