Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Vyzkoušej několikahodinové tetování na rty!

Pořád ten samý stereotyp

Už tě nebaví nosit pořád ty samé a ohrané rtěnky, ale ve stojanech stejně nemůžeš najít nějakou zajímavou, která by se jen tak neokoukala? Už ti přijdou nudné i nenové rtěnky? Chceš, aby tvé rty byly opravdu originální, které nemá kdekdo? Tak vyzkoušej tetování na rty! Sice ne opravdové, ale nalepovací pro začátek bohatě postačí!

Propadly jim i celebrity

Tetování na rty není sice úplně největší novinkou, už se na trhu pohybuje delší dobu a dokonce nošení tetování propadly hollywoodské hvězdy, jako je Rihanna nebo Phoebe Price. Celebrity se toho určitě nebojí a ty se toho bát také nemusíš! Lidé se na tebe sice budou dívat, ale jen proto, že toto jen tak jinde neuvidí a sami by si na to jistě netroufli.

Je to stejné jako tetování od žvýkaček

Autor obrázku: ephidryn

Tetování funguje na stejném principu jako tetování ze žvýkaček, které jsme si kupovali, když jsme byly malé děcka. Aplikace je velmi rychlá, jednoduchá, akorát ta cena není tak nízká jako u žvýkaček – pohybují se od 39 korun do dvou stovek. Ty se ale dost odlišují kvalitou, designem a značkou. Určitě to neznamená, že levnější, je méně kvalitní, ale u těch dražších zase najdeš mnohem originálnější a hezčí motivy – např. leopardí, vlajky apod.

Koukni se na internet!

Nemusíš se po tetováních na rty koukat jenom v drogériích, protože se prodávají i na internetu. Nejširší škálu na výběr najdeš hlavně u značky Passion Lips, kde si určitě vybereš z množství různých vzorů, vlajek apod. Existuje i značka Violent Lips, ale spolu s Passion Lips jsou docela drahou investicí a to se u tetování na rty asi nevyplatí. Můžeš se podívat na Ebay nebo na značku Lips Sticker, která je už cenově přijatelnější, a i když nemá tak široký výběr jako třeba Passion Lips, určitě si také vybereš.

Aplikace

Aplikace je opravdu velmi jednoduchá, stačí pouze nálepku obstřihnout ve tvaru tvé pusy, protože většinou bývají dost široké. Poté jenom sundáš průhlednou fólii a nalepíš na rty. Pak přejedeš nálepku navlhčeným tampónkem, minutu necháš působit a máš hotovo! Můžeš se podívat na různé návody i na youtube, ale je to opravdu velice snadné.

Na rtech ti tetování vydrží 4 až 8 hodin, záleží na kvalitě. Můžeš ho ale trochu zafixovat pudrem a bude držet o trochu déle, ale zázraky po tetování nechtěj, protože přece jenom jídlo a pití na něj bude dost působit. Pokud by ses nálepky chtěla zbavit už dříve, voděodolný odličovač nebo dětský olej ti určitě pomůžeš.

Tak co? Jdeš do toho? Na party je to určitě skvělý doplněk!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.