Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Osudové dárky pro osudové muže v našem životě

Autor obrázku: Rev. Al Deaderick

Mužů našimi životy projde několik. Prvním osudovým mužem v životě každé ženy je otec. Druhým pak partner, kterých ale může být v průběhu let několik a třetími osudovými muži pak mohou být naši synové. Jakkoli komplikovaný může být pohled žen do světa mužů, nepochybně to funguje také obráceně. Jak tedy našim osudovým mužům vybírat dárky, které je potěší, které je ohromí nebo uchvátí?

Ještě v pubertě, kdy většina dívek prožívá své první lásky a získává své první zkušenosti s muži a jejich chováním, musíme začít s vybíráním vhodného dárku pro přítele. Je to ještě taková zkušební doba, kdy kupujeme spíš opatrně a levně. Radost uděláme drobností, společnými lístky do kina, na závody v motocrossu nebo na koncert. Jakákoli zdánlivá drobnost se počítá.

Jak ale roky plynou, vdáme se a uvážeme se na jednoho stálého partnera, vztahy se změní v něco stabilnějšího a všednějšího, stejně jako zevšední starosti, které musíte společně řešit. Pak dojde také na to, že kupujete jako dárky pro muže k narozeninám věci, které spíše potřebujete, než skutečně chcete, do společné domácnosti.

Autor obrázku: Cait S

Je ale potřeba se občas od všedních starostí a povinností oprostit a stejně tak i rodinný rozpočet. I když máte finance vyhrazené pouze na potřebné věci, občas to chce vykročit ze zajetých kolejí a plácnout se přes kapsu na nějakou malichernou hloupost, kterou by si partner opravdu přál, jakkoli banální nebo neužitečná se vám může jevit, a že takovým přání mají muži dostatek.

Vhodnou příležitostí je nějaké významné výročí. Zkuste tedy jako nezapomenutelný dárek k 50. narozeninám svému partnerovi koupit ten vysněný herní systém. I když už má klučičí léta dávnou za sebou, nejspíš se bude jako malý kluk radovat a okamžitě vše zkoušet. Pár dní o něm téměř nebudete vědět.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.