Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Dokonalé ruce během chvíle

Jako dokonalé ruce si každá žena možná představí něco malinko odlišného. Pro každou to ale znamená mít precizně udělanou manikúru. Jak ale na to, když se vám nehty v jednom kuse třepí, nikdy nedorostou do trochu rozumné délky, s kterou by šlo něco dělat, a navíc jsou unavené a vypadají nezdravě?

Autor obrázku: saotin

Můžete to zkusit tou zdlouhavou cestou. Nasadit vyváženou a pestrou stravu, zařadit do jídelníčku také nějaké ty vitaminové preparáty, omezit stres, kouření a jiné neřesti a doufat, že časem se vaše nehty umoudří. Nebo to můžete vzít zkratkou a vydat se cestou gelových nehtů.

Nehtová modeláž se v posledních letech stala skutečným hitem mezi ženami každého věku. Vlastní nehty nemusíte nijak opečovávat, prostě si necháte udělat nové z gelu. Mnoho žen pravidelně navštěvuje nehtová studia, kde si nechávají za nemalé peníze dělat a následně upravovat své gelové nehty. Vy na to ale můžete jít chytře a zkusit to svépomocí.

Stačí k tomu pořídit nějakou tu sadu, kterých se nyní na internetu prodává celá spousta a začít si vlastní nehty tvořit doma. Každá, která má všech pět pohromadě si spočítá, že se to vyplatí. Jakmile máte se svou startovací sadou základní vybavení, jako jsou UV lampy, pilníky, lepidla, štětečky a další, jediné, co pak musíte postupně dokupovat, jsou UV gely na nehty, případně další drobnosti na zdobení.

V gelech jsou nabízeny různé odstíny, můžete tedy experimentovat a zkoušet třeba fosforeskující gely, nebo tmavé gely, pokud chcete trochu extravagance a ne jen decentní a přirozeně vypadající manikúru. Stačí se podívat na nejrůznější fotky gelových nehtů na internetu a v časopisech a inspiraci přijde sama. Pak už budete potřebovat pouze trpělivost a trochu té praxe, aby se z vás stala zdatná manikérka.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.