Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

V jednoduchých šatech oživených krásným šperkem upoutáte pozornost všech

Každá žena by měla mít alespoň jedny, dvoje univerzální šaty, evergreeny, které si bude moct obléknout na jakoukoli příležitost dnes i za deset let. Jedním z takových outfitů jsou černé koktejly, nebo pouzdrové šaty. Jsou jednoduché, nosily se, nosí se a nosit se budou i dále. Dalším takovým nestárnoucím kouskem je bílá halenka v kombinaci s černou sukní, nebo kalhotami.

Autor obrázku: HarshLight

Pokud si chcete na párty, oslavu, nebo schůzku obléknout právě něco jednoduchého, měla byste vzhled oživit nějakým dokonalým šperkem. Může to být řetízek a přívěškem, nebo nějaký výraznější náhrdelník. Vždy zabodujete s perlovými šperky, které nosí například královna Alžběta, nebo úspěšná zpěvačka Lady Gaga. Další vynikající variantou jsou diamantové šperky, které stejně jako perly slaví úspěch po celém světě a oslní skutečně všechny. Diamantové přívěšky navíc zakoupíte v různých barvách, takže najdete odstín ladící k vašim očím, nebo právě barvě šatů.

Nebojte se vložit do šperků své peníze. Nákupem zlatého šperku V.I.P.gold, kupříkladu prstýnku s diamantem, nebo okouzlujících náušnic s diamantem své peníze zaručeně zhodnotíte.

Ani pánové nepřijdou zkrátka. Svou úspěšnost a sílu dokázat ženě, že se umí postarat můžou také prostřednictvím honosných šperků. Brilantové prsteny jsou i ozdobou pánského šatníku. A hledáte-li něco méně okázalého, přitom originálního, vsaďte na manžetové knoflíčky Swarovski, knoflíčky v podobně kostičky, nebo kovového uzlu.

Autor obrázku: Icemoon

Šperky si zaslouží dobré skladování. Měly by být uchovávány v temnu a suchu, chráněny před prachem a přímým sluncem. K tomuto účelu výborně poslouží šperkovnice. Přestože byly dříve vyráběny převážně ze dřeva a uzamykatelné, s posunem let se přizpůsobují modernějším požadavkům a jsou vyráběny i z kůže, umělé kůže, textilií a jiných materiálů. Krásnou nabídku naleznete ZDE.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.