Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Různé druhy prádla: rozlišujte materiály i zpracování

Spodní prádlo k ženě nepochybně patří. Zakládáme si na svém šatníku a prádlo je jeho nedílnou součástí. Jako tedy u všeho ostatního, také u prádla chceme mít obvykle na výběr. Jako volíme různé kabelky či boty k různým outfitům a pro různé příležitosti, abychom vždy dokonale ladily, a pečlivě si vybíráme všechny prvky, měly bychom totéž uplatňovat také u spodního prádla.

Autor obrázku: Maegan Tintari

Ne vždy to ale děláme, s myšlenkou, že prádlo stejně není vidět. Přitom také v prádle jsou velké rozdíly, nejenom ve zpracování a provedení, ale také materiálech a střizích. Je tedy velký rozdíl, jestli si na sebe pod sportovní oblečení vezmeme na túru do hor funkční oblečení, počínaje košilkami s prodyšných materiálů, které dobře vedou pot a dýchají, navíc jsou pohodlné, nikde netlačí, neškrábou ani nepadají ramínka, nebo erotické prádlo, které je sice krásné, ale přiznejme si to, ne příliš účelné.

Luxusní spodní prádlo má své místo na zvláštní příležitosti. Nosíte ho do společnosti, pod elegantní, nebo dokonce svůdný oděv, kterým chcete okouzlit a prádlo je toho nedílnou součástí, protože když ho máte na sobě, cítíte se jako svůdná bohyně.

Není materiál jako materiál

Materiály pro výrobu spodního prádla jsou různé a obvykle můžete určit, které jsou vhodné pro běžné každodenní nošení, a které by vám třeba při častém nošení tak příjemné být nemusely. Jedná se především o bavlnu, která patří mezi nejvíce pohodlné a prodyšné materiály. Prádlo z ní je pohodlné a praktické na každodenní nošení. V zimě navíc hřeje.

Naopak umělé materiály mohou občas škrábat a pokožka v citlivých partiích s nimi nedýchá, takže mohou při častém nošení vést k nepříjemným zdravotním komplikacím.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.