Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Chybí vám s blížící se zimou teplo? Zaleťte si za ním!


S bílou oblohou plnou mraků často myslíme na to, jak ten uplakaný a tmavý podzim vůbec přečkáme. Slunce je méně, dny se krátí, ráno je za den za dnem déle tma a večery zase naopak přichází dříve. A to se za pár dnů posune čas a večery ještě víc přiblíží. Vy si však můžete lehce a jednoduše zvednout náladu a dodat si do žil tolik potřebnou energii. Vyberte si levnou letenku na těchto stránkách a vydejte se tam, kde vás vede vaše srdce.

Vsaďte na společnost s dlouholetým místem na trhu

Autor obrázku: Andrei Dimofte

Je dobré letět se společností, která má za sebou již nějaké zkušenosti, nejlépe několikaleté. Například webové stránky letenky.sk, které vlastní společnost CK MALKO POLO, s.r.o. má praxi v oboru prodeje letenek a jiných cestovních služeb již od roku 1998. Zaručuje odbornost, nejlepší ceny a výborný on-line systém. Letenky je možné rezervovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nabízí letenky vícero leteckých společností, například Letenky Ryanair, Letenky Austrian Airlines, Letenky Českých Aerolinek, Letenky Air Berlin a Fly Niki.

Pokud nevíte jak na to, nemusíte mít strach. Všechno je přehledné a jednoduché, lehce se zorientujete v tom, jak zadat vámi požadovanou lokalitu. Budete zadávat místo odletu, místo příletu, datum odletu a příletu, třídu, kterou chcete letět, věk pasažéra a jednoduše vyhledáte, jaké lety jsou k dispozici. A pak už jen spustíte vyhledávání.

Když nejste pevně rozhodnutí, kde poletíte, určitě využijte nabídku v sekci Akce – Letenky. Máte tak možnost ušetřit značnou sumu peněz. Za stejným účelem nahlédněte do sekce Letenky a podsekci Akční nabídky letenek.

Rezervace? Má výhody!

Tím, že si letenku rezervujete předem získáte navíc několik výhod. Budou vám nabídnuty výborné ceny letenek, najednou rezervujete všechny potřebné cestovní služby: letenky, hotel, parkování, pojištění, nebo víza. Budou vám dostupné všechny letecké společnosti. Důkazem kvality jsou desetitisíce spokojených zákazníků.

Nezbývá než rychle probrat s rodinou, nebo přítelem, co se vám líbí, sladit společné volno a hurá do cizích krajů!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.