Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Nejnovější trendy v kosmetice, kosmetických pomůckách a drogerii

 

Autor obrázku: Matt Seppings

Nejen to, co jíme bychom měli pečlivě zkoumat a přemýšlet, jestli je to pro náš organismus zdravé a prospěšné. Stejně tak bychom měli dbát na to, jaké kosmetické přípravky a čistící prostředky v domácnosti používáme.

Kvalitní a zdravé krémy, dekorativní kosmetiku, čistící přípravky pleti, vlasovou a tělovou kosmetiku, ale i potřebné kosmetické pomůcky, čistící prostředky a jiné užitečné vychytávky nabízí e-shop eKrasa.sk.

Účelný design

Přijde vám nepraktická pleťová kosmetika, převážně krémy a make-upy, které nejsou v kalíšcích, nebo tubách, ale které si musíte pumpovat pumpičkou? Máte za to, že ve flakonku může zbýt hodně obsahu a vy už ho neupotřebíte?

Flakonky s pumpičkou mají svůj dobrý důvod. Nevěřily byste, kolik bakterií přenesete do krémů právě tím, že si je nabíráte prsty. A pak stačí mít jemně podrážděnou pleť, nebo oděrku, pupínek a máte o infekci postaráno. Právě díky flakonkům s pumpičkou se tomuto problému vyhnete.

Autor obrázku: Hey Paul Studios

Žijte moderně

Obyvatelé České republiky se poměrně dobře a rychle naučili třídit odpad. Naše města a vesnice díky naší píli získávají peníze a také pečujeme o kvalitnější životní prostředí. Proč ale zapomínáme, kolik škodlivých látek obsahují neekologické čistící prostředky, prací prášky, vůně na toalety… Sice to všechno krásně voní, pění, dodá lesk, ale za jakou cenu?

Pokud si pořídíte třeba bioaviváž, ekologický prací prostředek nebo ekologický čistící prostředek na podlahy, zjistíte, že splňují svůj účel stejně dobře, ale mnohem šetrněji.

Novinky na poli kosmetických přístrojů

Také jste možná zaslechli, jak je dnes těžké sehnat účinný šampon na vlasy proti vším a hnidám. Rodiče několikrát použijí přípravek zakoupený v drogerii, ale často neúspěšně a hledají další, jiné řešení, jak svému dítěti pomoct od svědění. Novinkou na trhu je elektronický odvšivovací hřeben.

Další velmi užitečnou pomůckou je sauna pro tvář, nebo masážní přístroj na krk a ramena. Obojí uleví od napětí, stresu, pomůže vás dostat do pohody a příjemně relaxovat. Tyto a další užitečné kosmetické přístroje najdete zde.

 

Navštivte e-shop eKrasa.sk a přesvědčte se sami, kolik potřebných, zdravých a užitečných kosmetických a drogistických potřeb najdete.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.