Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Objevte sílu a krásu stříbra

Kdy naposledy jste si udělala radost nákupem nějakého šperku pro sebe, nebo pro někoho blízkého? Nemusí se jednat hned o šperky drahé. Stříbrné prsteny, náhrdelníky, náušnice a ostatní jsou krásné a přitom cenově přijatelné pro každou z žen.

Autor obrázku: MAURO CATEB

Stříbro má velkou výhodu, že se díky své neutrální barvě hodí ke všem barvám oblečení a na všechny typy událostí. Můžete si ho vzít na společenskou akci stejně tak, jako k oživené outfitu třeba do práce. Vysoce leštěné stříbro je efektní zvlášť k tmavým barvám oblečení.

Vyberte si z prstenů, jejichž kompletní nabídku najdete zde. Můžete vybírat ze zmiňovaného leštěného stříbra, velmi zajímavým a krásným druhem stříbrných prstenů jsou broušené. Vypadají jako orosené, nebo pokryté námrazou a jsou skutečně dechberoucí. Za zmínku jistě stojí i prsteny s patinou, s kuličkami, kamínky, zirkony.

Náušnice, zvláště ty s broušeným zirkonem rozjasní vaši tvář a dodají ji mladistvější a jasnější vzhled. Můžete si vybírat z různých barevných variant. Najdete zirkony jako krásnou nebeskou modř, jemnou růžovou do červánkova, nebo méně vídanou, přitom elegantní hnědou, či poutavou mechově zelenou.

Nadčasová kolekce Swarkovski Elements učaruje každé ženě, nebo dívce. Hledáte-li dárek k vánocům, vsaďte na sety šperků, které obsahují náhrdelní, prsten a náušnice, nebo jen přívěšek a náušnice, ale nakombinovat si můžete v podstatě cokoli se vám hodí, nebo co potřebujete.

Autor obrázku: Aleksey Gnilenkov

Často používaným a cenově dostupným druhem šperků je bižuterie. Internetový obchod Monique.sk, ve kterém najdete jak stříbro, tak zlato, prodává i bižuterii. Vůbec nepoznáte, že šperk není z ušlechtilého kovu, vypadá dokonale, draze a přitom si můžete na každou příležitost díky přijatelné ceně pořídit nový, neokoukaný.

Ani na děti a muže nezapomínají. Důkazem je nabídka dětských náušnic, prstýnků, přívěšků, řetízků i náramků. Pro muže jmenujme prsteny, náušnice, řetízky, náramky, nebo manžetové knoflíčky.

Navštivte internetový obchod Monique.sk a vyberte si ten pravý šperk pro vás, nebo pro vaše blízké.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.