Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Tipy na vysoce účinné prostředky osobní ochrany

Špičkové prostředky osobní ochrany jsou v mnoha situacích tím nejdůležitějším, co rozhoduje o tom, zda se žena ubrání potenciálnímu útočníkovi. Věnujte tedy pozornost následujícímu sdělení.

Pokud se často pohybujete venku za tmy, je vždy lepší u sebe mít nějaký obranný prostředek. Tím samozřejmě nechceme tvrdit, že na Vás čeká nebezpečí na každém rohu, nicméně jistota je jistota. Nehledě na to, se sprejovou svítilnou nebo pepřovým sprejem se budete i Vy cítit daleko bezpečněji, ať už je ohrožení reálné, či nikoliv. Proto pro Vás také mámě několik tipů na prostředky osobní ochrany, které by se Vám mohly hodit.

Pepřové spreje – tradiční obranný prostředek

Klasika mezi obrannými prostředky. „Pepřák“ má v kabelce nejedna žena, neboť se jedná o jednoduše ovladatelný obranný sprej, s nímž dokážete odrazit případný útok člověka anebo dokonce zvířete. Pepřový sprej Vám tedy dodá daleko větší pocit bezpečí, a oprávněně. Zde je navíc náš tip:

  • Pepřový sprej KO JET: vysoce kvalitní obranný sprej německé provenience. Má dosah 5 metrů a obsahuje 11 % účinné látky oleoresin capsicum. Mohlo by Vás přitom zajímat, že právě tyto pepřové spreje používá Policie České republiky!

Sprejové svítilny – posviťte si na útočníka

Sprejové svítilny jsou dalším vysoce účinným obranným prostředkem. O co se jedná? Nejde o nic jiného, než o pepřový sprej doplněný super svítivým světlem. Díky sprejovým svítilnám tedy budete mít větší přehled v průběhu případné krizové situace. A jaký výrobek z této oblasti bychom Vám mohli doporučit?

  • Sprejové svítilny TORNADO: obsahují 15 % látky oleoresin capsicum a společně se sprejem KO JET patří mezi nejsilnější obranné spreje v České republice. TORNADO navíc obsahuje vysoce kvalitní bíle LED diody.

Branse.cz – tyto a další obranné prostředky levně

V našem e-shopu Branse.cz naleznete tyto a mnohé další prostředky osobní ochrany v mnoha různých variantách a za zajímavé ceny. Chcete-li být tedy vždy připravena na jakékoli potenciální nebezpečí, pořiďte si do své kabelky spolehlivého „pomocníka“ či možná ještě lépe „pomocníky“.

 

 

 


 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.