Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Nestaň se repelentem proti mužům!

Autor obrázku: Frank Kovalchek

I když se každému muži líbí úplně něco jiného, s oblibou se o nich říká, že jsou všichni stejní. A oni ve skutečnosti opravdu v něčem stejní jsou – nelíbí se jim určité ženy. Čemu se tedy vyvarovat, aby si to nebyla právě ty?

 

Každá dívka a žena chce být obletovaná a obdivovaná nejméně deseti kluky, muži, aby si měla ve finále z čeho vybírat. Jsou ale věci, které je vážně nepřitahují a nesbalíš na ně žádného slušného z nich, ba naopak, akorát je od sebe odeženeš! Přece nechceš být jako repelent na kluky!

Až příliš sexy

Jasně, že se muži občas rádi podívají na pěkné maso, pěknou kůži. A ženy chtějí být navíc přitažlivé a tak se někdy snaží té kůže odhalit, co nejvíce. A přitom mnohdy stačí pouze odhalená ramena, krk nebo lehce výstřih. Žádný kluk by totiž nechtěl chodit s holkou, která nosí výstřihy až u kolen, pořád minisukni a podpatky, chce totiž mít svoji princeznu jenom pro sebe a nesnese, aby se na ni koukal i někdo jiný.

Tak je to i s přehnaně vřelým chováním. Slušné muže, se kterými by vztah za něco stál, bys tím od sebe mohla akorát odradit, protože se vztahu budou bát. Stejně je to i s fotkami na sociálních sítích – nevystavuj se moc v plavkách, neměj výstřih na každé fotce a už vůbec se nefoť v koupelně a ve spodním prádle. Nepůsobí nic laciněji!

Alternativní absolutně ve všem

Neměla by ses bát zkoušet pořád něco nového a ve všem se odvázat – ať už je to zkoušením nových potravin, extravagantní sukní až na zem, přírodní čí bio kosmetikou. Můžeš se dokonce odvázat natolik, že se vykašleš na veřejnou dopravu a všude budeš jezdit na kole. Neměla bys ale zapomínat, že všechno má své hranice a určitě by ses neměla po městě promenádovat s neoholenými nohama, podpažím a kdo ví, čím ještě.

Také oblečení bys měla mít upravené, vždy čisté a voňavé a mělo by ti skvěle padnout, ne aby tvoje boty byly o pět čísel větších. Samozřejmě, že se může stát, že najdeš kluka, muže, který toto bude preferovat, ale v dnešní době jich je opravdu pomálu.

Nedělej ze sebe chudinku

Autor obrázku: Tony Alter

Muži mají rádi, když ženu mohou opečovávat a když se o ní mohou starat jako o svůj křehký kvíteček, neměla bys to s tím ale přehánět, protože muži zároveň vyžadují ženu se zdravým sebevědomím. Žádný muž totiž nechce každý den poslouchat, jak s tebou vůbec může chodit, když jsi tak neskutečně tlustá, tady jsi přibrala kilo, máš obří nos, zadek a malá prsa. Stop! Probuď se dřív, než mu začneš lézt na nervy! Zdravé sebevědomí a sebeúcta je potřeba ke všemu.

 

Nepřirozená

Rozhodně ze sebe nedělej něco, co nejsi – nenos vysoké podpatky, když se na nich necítíš zrovna dvakrát ve své kůži. Ale to se týká samozřejmě i všeho ostatního, neměla bys nikdy dělat nic, co ti nejde, machrovat s tím nebo ti to je nepříjemné. Máš přece svoji cenu! Nebo je tu pak druhá možnost, že si to doma pečlivě nacvičíš – např. na podpatcích se doma párkrát projdeš a hned se budeš cítit jistější.

Vždycky ale raději vsázej na přirozenost, ať už jde o cokoliv. Muži totiž netouží po namalovaném obrázku, ale po přirozené kráse, kterou má v sobě každá dívka. Stačí ji pouze objevit!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.