Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Dárky, které by chtěl pod stromečkem najít každý muž

To, že máme neomezené možnosti v tom, jak se zabavit, co si koupit za zboží, nebo co si nechat vyrobit zároveň zhoršuje a zužuje okruh zážitků a věcí, které neznáme, nebo nejsou častým a stereotypním námětem na dárek. Je nuda kupovat pořád papuče, boxerky, pyžama, parfémy, lístky do kina… Kupte něco, co jste zatím nezažily vy, ani váš partner, nebo rodič a užijte si legraci společně.

Skutečně originální dárky

Zvláště dárky pro muže bývají často tvrdým oříškem. Chodíte po obchodech a přemýšlíte, čím byste svého milovaného překvapila, potěšila a věnovala něco, na co bude dlouho v dobrém vzpomínat…

Skvělým nápadem je škola smyku. Tenhle adrenalinový a zároveň užitečný zážitek ocení každý muž. Spousta mužů sice tuhle “legraci“ zná z televize, často ji totiž doporučují v auto-moto pořadech, ale jen málo z nich si ji zkusila na vlastní kůži. Přestože při sledování často drsné jízdy muži třeští oči a naskakuje jim husí kůže, jsou nadšení z vidiny, že si bezpečně vyzkouší něco, co může potkat každého z nás. Smyk na mokré vozovce, průjezd obrovskou kaluží, smyk na ledu. Díky dárku od vás bude připraven, bude vědět jak reagovat a bude více v bezpečí. A pokud jste řidičkou, kupte tento dárek i sobě, i ženy by měly zvládat smyk, i když je díky pomalejší, opatrnější jízdě nepotká tak často, jako muže.

Dalším dárkem, který ocení a rád se s ním pochlubí každý muž je pobyt v pivních lázních. Rožnovské pivní lázně nabízí skvělé prostředí, ve kterém si váš muž odpočine a nabere nové síly. Samozřejmě můžete obdarovat tímto originálním zážitkem vás oba, stačí rezervovat poukaz pro dva.

Věříme, že jste právě našly dva velmi dobré a netradiční dárky, díky kterým už se nebudete trápit s tím, co věnovat pod stromeček. Zážitky tvoří důležitou část našich životů a společný zážitek upevní a rozproudí váš vtah, ať už je nový, nebo letitý.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.