Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Čtenářky píší

Homosexualita

Dnes jsme ve světě, kde pomalu nic není zakázáno, ani homosexualita. Je to tak rozšířené, až je to skoro normální. A proč by nemělo být?

Autor obrázku: Mushpa Y Mensa

Popravdě nemám ráda lidi, kteří to odsuzují. Homosexuálové jsou také lidé a mohou to být třeba vaši synové,  nebo dcery lesbičky a co s tím uděláte? Ten člověk nemůže za to, jakou má sexuální orientaci, prostě to tak je a musí se s tím člověk smířit.

To, abych vám řekla pravdu, se mi více nelíbí, když muž podvádí ženu nebo žena muže. To je odporné a něco, co se jen tak nevyvine. Ale toto nikomu nenormální nepřijde, tak proč lidem přijde nenormální homosexualita? Jsou to další dva lidi, kteří se mají rádi a co je nám po tom je odsuzovat? Je to přece jejich život a pokud ho takhle budou chtít strávit, tak ať stráví, nic proti tomu nenamítám a podporuji je v tom. Jsme ve 21. století lidi, tak nevím proč bychom je měli odsuzovat.

Stejně tak jako mi přijde nelogické, proč by dva muži nebo dvě ženy nemohly vychovávat děti? Co je na tom? Mě to nepřijde nenormální. Je to jiná rodina, ale nevím, proč až tak jiná. Podle mě je spíše nenormální, že páry muž a žena si pořizují děti a pak jsou o ně soudní tahanice a chudák dítě vůbec neví, „která bije“. To mě přijde nenormální a sobecké.

Stejně tak jako zakazování dětem vídat svého otce nebo matku, když žijí jen s jedním rodičem. Kdo nám dal to právo soudit, s kým dítě má být a s kým ne? Dítě touží po celistvé rodině, po mámě i tátovi, jsou to jeho vzory a tak by se také měli chovat. A myslím si, že homosexuální páry jsou leckdy více harmonickou rodinnou, než-li páry muž a žena.

A proto apeluji na všechny, kteří budou číst tento článek, neodsuzujme lidi podle toho s kým žijí, ale podle toho jak se chovají a hlavně podle toho, co mají v srdci. To je důležitá věc, protože potom už je jedno, jestli je to homosexuál či lesbička, nebo není.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.