Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Zázračný kelímek je opravdu zázrak!

Zázračný kelímek, kdo by tuhle malou vymoženost neznal. Je malá, skladná a nádherně voní. Nemusím snad ani dodávat, že tento produkt je hodnocen velice pozitivně a asi těžko byste hledali negativní recenzi.

Zázračný kelímek si můžeme vybrat z mnoho příchutí a vůní – třešňový, karamelový, čokoládový, mandlový nebo vanilkový. Vybrat si svoji vlastní příchuť je dost těžké, protože každá voní báječně.

Proč vlastně název zázračný kelímek

Autor obrázku: net_efekt

Kvůli jeho všestrannému využití. Může se použít jako balzám na rty, záděry, ekzémy, ztvrdlou kůži na patách, loktech nebo kolenech. Dokonce ho můžeš použít i na vysušená místa tvé pokožky. Se zázračným kelímkem tvoje pokožka už nikdy nebude suchá a popraskaná. Pokud ti něco nezůstane ležet jen tak ladem, tak je to právě zázračný kelímek.

Od toho se ale samozřejmě odvíjí i cena, normálně kelímek stojí 219 Kč za 15 ml. Často se ale vyskytují akce, kde se dá kelímek sehnat za 79 Kč. Určitě se to ale vyplatí, ať je za dvě stovky a nebo jen 79 Kč.

Pokud by se dalo něco zázračnému kelímku vytknout, asi by to bylo jeho balení. Dívce s delšími nehty by mohl dělat problém dolovat krém z kelímku a velká většina se jí usadí za nehty. Škoda plýtvat zázrakem. Tenhle problém se dá totiž jednoduše vyřešit! Stačí hrábnout do kelímku vatovou tyčinkou nebo tamponkem a až poté nanést na postižené místečko. A je po problému.

Pokud sis i ty pořídila zázračný kelímek, nemůžeš si ho vynachválit, ale používáš ho hlavně na rty – existuje ještě zázračný kelímek ve formě balzámu. Rty krásně vyhladí, hydratuje a pečuje o ně. Obsahuje včelí vosk, olivový olej a olej z hadince. Oficiální cena je 159 Kč.

Pokud tento zázračný produkt nevlastníš, koukni se na internet nebo do Oriflamu, kde si určitě vybereš. Věřím, že i tobě se stane nerozlučným pomocníkem.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.