Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Znáte blahodárné účinky ovocných a zeleninových šťáv?

Spousta z nás si mylně myslí, že pokud si koupíme v obchodě krabicový nápoj s označením 100%, dostaneme naprosto dokonalou šťávu z daného ovoce nebo zeleniny, bez přidání jakékoli jiné látky. Bohužel, vůbec to tak není. Mylné označení naláká spoustu klientů, kteří kupují v dobré víře “zdravé nápoje“. Nečteme etikety, nesnažíme se zjistit, odkud se šťáva vzala a jak byla zpracována…

Odšťavňovače zajistí kvalitu nápoje

Právě nákupem kvalitního odšťavňovače zajistíte celé své rodině kvalitní a zdravé pití plné vitamínů a vlákniny. Jen tak dostaneme nápoj v jeho plné síle.

Autor obrázku: DeusXFlorida (3,454,860 views) - thanks guys!

Jablečná 100% šťáva

Odšťavníte-li jablko, získáte výtečný nápoj proti horečce a zánětu. Jablka mají čistící schopnost, pití jejich šťávy se projeví např. při zácpě.

Nektarinková šťáva

Obsahuje hodně draslíku, sodíku a vápníku. Je tedy dobrá na posílení kostí, imunity a k pročištění.

Šťáva za okurky

Abychom nemluvili jen o ovoci, můžeme představit šťávu z okurek. Ty jsou běžně dostupné v každé domácnosti. Okurková šťáva vám zaručí podporu vylučování moče. Také přispívá ke krásným vlasům a jejich růstu.

Šťáva z mrkve

Mrkev milují nejen děti, ale i dospělí. Šťáva z mrkve a okurky blahodárně působí na revmatické potíže. Další pozoruhodné účinky má na nehty a v boji proti vypadávání vlasů. Použít ji můžete i při zánětu dásní a zubních potížích.

Skutečně veškeré ovoce a zelenina obsahují prospěšné látky, které našemu tělu pomáhají a nakopávají ho energií. S investicí do odštavňovače snížíte investice do vitamínových přípravků, protože si je budete „vyrábět“ sami a spolehlivě.

Vyberte si proto odštavňovač od společnosti Eujuicers.cz, které mají s výrobou a dodávkou zeleninových i ovocných šťáv letité zkušenosti a můžete se na ně skutečně spolehnout. Stačí jen si objednat vybraný výrobek a těšit se na energii z nápoje, který vám odšťavňovač připraví.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.