Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Dopřejte svému muži kvalitní sex

To, jak funguje sexuální život párů, je ve velké části jejich vzájemnou zásluhou. Pokud muž nebo žena není spokojena, vztah není v tak dobré kondici, jako když si sex užívají. Nejen ona, ale i on.

Na ženský orgasmus, jak ho dosáhnout, zkvalitnit a vše kolem se zaměřuje spousta článků. Ten mužský je bohužel brán jako samozřejmost, jasná věc. Ale co dělat, když muž orgasmu nemůže dosáhnout, nebo naopak ho má příliš rychle? Muži tím velmi trpí, i když nám to třeba nepřiznají! Přinášíme vám proto tipy na předčasnou ejakulaci.

Autor obrázku: Steve C

Miláčku, zadrž

Abyste sama sobě i muži dopřála delší sex, naučte se “mačkací“ techniku. Stačí, když před ejakulací zmáčknete pevně, ale nebolestivě vašemu protějšku žalud. Podržte asi dvacet vteřin a následně můžete pokračovat v tom, co jste dělali. Při další “hrozící“ ejakulaci zopakujte stisknutí. Takhle oddalovat vyvrcholení můžete klidně půl hodinu, i déle.

Start-stop

Další možností, jak oddálit partnerovu ejakulaci je vyzkoušet techniku start-stop. Nebude docházet k zadržení ejakulace stiskem, pouze přerušíte dráždění penisu. Je to sice kruté, ale zároveň velmi sexy. Stačí, když chvíli přestanete dělat to, co partnera tak vzrušovalo, dáte si půl minuty pauzu a můžete pokračovat.

Tuto techniku je možné praktikovat dlouho, klidně 45 minut. Následně budete vy i váš muž tak nažhaveni, že si vaše spojení mnohem více vychutnáte.

Hlavně se nehroutit!

Problémem předčasné, nebo naopak špatně dosažitelné ejakulace trpí spousta mužů. Pokud váš partner brzy vyvrcholí, rozhodně mu nepomůže, když budete dělat v posteli scénu, nebo se urazíte. Nemůže za to! Buďte dámou a dokažte mu, že i když to bylo brzy, nic závažného se nestalo.

Když se urazíte nebo budete naštvaná, nic tím nezískáte. Jen podpoříte mužovu přemýšlivost o tom, co bude dělat a jak to vyřešit. A tak se možná zablokuje a odbourání problému bude mnohem složitější.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.