Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Vaše pleť si zaslouží kvalitní kosmetiku

Péče o pleť je nejen u žen maximálně žádoucí a nelze se bez ní obejít. Podcenění této péče je bohužel důsledkem toho, že pleť díky tomu strádá a nevypadá vůbec dobře. Mimo kosmetiku si také pleť zaslouží i kvalitní odpočinek a zkrátka všechno, co nějakým způsobem pomůže k její snazší regeneraci a mladistvějšímu vzhledu. Určitě stojí zato shrnout, co všechno právě pleť potřebuje k tomu, aby vypadala perfektně, a vy jste se cítila mezi ostatními lidmi skvěle.

Kvalitní líčidla dokážou divy

Zastávat názor, že každá žena je přirozeně krásná a nepotřebuje žádné líčení, je poněkud mylné. Je samozřejmě možné, že žena vypadá perfektně i bez použití jakýchkoli líčidel, ale i přesto by měla o svou péči dbát alespoň preventivně. Co se týká výběru kosmetiky určené pro pleť, tak ten by měl být maximálně obezřetný. Některá ne příliš kvalitní kosmetika je bohužel schopna póry spíše zanášet. Tím pádem dochází k menším zánětům, jež vaší pleti v každém případě nesvědčí.

Je nutné používat výhradně kvalitní kosmetiku, která se dokáže postarat se o vaši pleť naprosto precizně. Výběr takovéto kosmetiky je jednoduchý. Stačí jen sáhnout po té správné značce. Výbornou volbou mohou být třeba přípravky Maybelline anebo BB Cream. Krém by měl být zejména multifunkční. Pleť by se měla díky jeho aplikaci jednak hydratovat a jednak také rozjasnit. Kvalitní krém je dokonce schopný precizně skrýt veškeré nesrovnalosti.

Nezapomeňte na odlíčení

I v případě, že používáte skutečně kvalitní kosmetiku, nesmíte zapomenout na odlíčení. Veškeré stopy již nefunkčního líčení by měly být odstraněny. Pokud na pleti zůstanou nečistoty, může to vést opět ke kožním problémům. Při odličování je ideální používat taková odličovadla, která jsou jemná a pleť nijak výrazně nepoškodí.

Opět při jejich výběru dbejte na to, abyste měli k dispozici značkovou kvalitu. Výborné jsou třeba odličovače očí Lumene Natural Code anebo L´oreal Dermo Expertise. Výhodné jsou i peelingy a pleťové masky. Na černé tečky je tím nejvhodnějším prostředkem peeling Lumene Natural Code. Ucpané póry tak budou opět vyčištěny a pleť zůstane nadále svěží. Nezapomeňte ani na hydrataci. Ta je v případě péče o obličej velmi důležitá.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.