Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Svět gelových nehtů

gelove-nehtyGelové nehty neustále patří mezi nejoblíbenější formu aplikace umělých nehtů. A to ve všech věkových kategoriích. Gel může být aplikován na přírodní nehet nebo nehet s tipem. V případě nehtových tipů si volíte délku, tak aby vám vyhovovala. Vzhled gelových nehtů je velmi realistický, nehty jsou tenké, pružné a flexibilní. Postup aplikace gelových nehtů není složitý, přesto vyžaduje praxi a trénink pro maximální výsledek.

Gelové nehty jsou z finančního hlediska poměrně nenáročné. První návštěva je vždy trochu nákladnější, ale pravidelné doplňování už nikterak nezatíží váš rozpočet. Doplňování se provádí jednou za dva až tři týdny, v závislosti na mechanickém namáhání nehtů, ovlivněno vašim zaměstnáním apod. Gely se dají používat různých barev nebo klasický a nehet pak lakovat. Pokud budete šikovná, zvládnete modeláž pomocí domácí sady na nehty i vy. Kupříkladu v e-shopu Rajnehtu.cz s potřebami pro nehty, lze sady na gelové nehty pořídit od 990 Kč do 4 190 Kč podle toho, co vše je v sadě obsaženo.

Aplikace gelu na přírodní nehty

Pokud se rozhodnete pro aplikaci gelu na přírodní nehet, bez nalepení tipů, je vhodné, aby vaše přírodní nehty byly zdravé a pevné. Manikérka pouze nanese gel a vytvaruje do potřebného tvaru. Má to nesporné výhody v tom, že váš nehet není namáhaný. Je chráněný vrstvou gelu a máte větší šanci si vypěstovat svoje krásné a dlouhé nehty, bez použití tipů.

Nehtové tipy

Nehtové tipy se vybírají podle tvaru lůžka. Na výběr jsou tipy s krátkou nebo širokou lepící zónou. Dále lze vybírat tipy rovné, zahnuté, průhledné, barevné či na francouzskou manikúru.

Různé tvary nehtů

  • Špičaté se zaoblenou špičkou
  • Stiletto, jsou dlouhé, ostré do špičky
  • Šikmé
  • Tvar mandle
  • Rovné se zaoblenými rohy
  • Rovné do hranata
  • Kulaté různých délek

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.