Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

5 rad jak zvládnout rozchod

Buďte aktivní

Seberte se a zajděte si s kamarádkou zacvičit, zaběhat, na kurzy vaření, prostě kamkoliv, kde jste nucena něco dělat. Když budete sedět doma a přemýšlet, kde jste udělala chybu, moc vám to nepomůže. Nehledě na to že můžete potkat někoho nového. Choďte do jiných restaurací a klubů, než jste zvyklá, poznávejte nové lidi. Když se budete brouzdat v jednom rybníku, princ na bílém koni z nebe jen tak nespadne.

Autor obrázku: DeeAshley

Vypovídejte se

Zavolejte kamarádkám, sestře, matce, prostě komukoliv, s kým o tom můžete mluvit. Je jedno, jestli jim budete povídat celé hodiny, jsou to kamarádky a ty by vám měly pomoct. Také jednou ocení, až se ony budou moct vypovídat vám.

Nadávejte na něj, litujte se, na všechno máte právo. Jste-li v opravdu velkých depresích, nebojte se lékařské pomoci. Pokud se Vám nechce navštěvovat psychologa, můžete zkusit různá sezení na toto téma. Uvolnit se můžete například i jógou nebo meditací. Meditovat můžete kdekoliv vás napadne. Stačí se zhluboka nadechnout, a nechat svoje myšlenky volně proudit.

Vyhýbejte se věcem, které vám ho připomínají

Zbavte se všeho, co vám ho připomíná. Je-li vám líto věci vyhodit, můžete je zabalit do krabice a vytáhnout, až vám bude líp. Nekoukejte na filmy, na které jste spolu koukali, neposlouchejte písničky, co jste spolu poslouchali, vyhýbejte se místům, které pro vás byly typické. Raději nechoďte ven s páry, jelikož se budete cítit jako třetí kolo u vozu a pohled na zamilované hrdličky vám dvakrát neprospěje.

Nekontaktujte ho první

Když mu budete denně psát, jak je vám vše líto a jak vám chybí, jen ho to utvrdí v tom, že udělal správně. Nechte ho vychladnout, dělejte nedostupnou. Když uvidí, že vám nechybí, bude ho to štvát a bude si nad tím lámat hlavu. Rozhodně ale nepovolte, když se k vám bude chtít vrátit. Chlapi chtějí lovit, a když vás dostanou, znovu je omrzíte.

Nemluvte o něm na první schůzce

Jestli-že potkáte někoho nového, rozhodně se nezmiňujte o tom, že jste čerstvě sama a trápíte se. Nikoho tím nesbalíte, ba naopak, akorát ho to odradí. Pokud o něj budete mít opravdový zájem, po pár schůzkách se zmiňte, ale zdůrazněte, že je to vše za vámi a jste připravená na něco nového.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.