Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Tunisko – exotika za pár korun


Už vás letošní zima nebaví? Ať už je to z důvodu, že není žádný sníh a nedá se užívat zimních radovánek nebo proto, že zimu nemáte rádi, máme pro vás řešení. Vyměňte toto pochmurné počasí za sluníčko a písčité pláže a odleťte na last minute za exotikou. Ideálním místem pro vaši dovolenou je Tunisko.

Dovolená v Tunisku uspokojí všechny, kteří chtějí zažít exotickou dovolenou za pár korun. Vybírat můžete z celé řady letovisek na pevnině nebo na ostrově Djerba.

Dovolená Tunisko nabízí odpočinek v úžasných hotelových komplexech s velkými zavlažovanými zahradami, palmami, s přilehlými bazény a nádhernými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Chcete-li tedy celou dovolenou lenošit, užívat si sluníčka a luxusního all inclusive s nepřeberným množstvím míchaných alkoholických i nealkoholických nápojů, ovoce a exotického jídla, je pro vás dovolená v Tunisku správnou volbou.

Foto: Hotel Mahdia Beach, Tunisko

Kdyby vás přestalo bavit již zmiňované povalování u bazénu a koupání v moři, nabídek, jak si dovolenou v Tunisku zpestřit, existuje celá řada. Hotely nabízí svým klientům širokou nabídku celodenních animačních programů, sportovního vyžití či vodních sportů.

Chcete-li alespoň na chvíli opustit areál vašeho hotelu, vydejte se za historií či památkami, domluvte si plavbu na pirátské lodi, jízdu v jeepech na písečných dunách Sahary, nechte se svézt na velbloudovi nebo si zajděte na místní tržiště.

Pro ty z vás, kteří se vždy rozhodují na poslední chvíli, chtějí zažít exotiku a přitom ušetřit, je last minute Djerba od Blue Style jako stvořený!

 

 

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.