Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí, Krása a móda

Dokonalá postava bez bolesti!


Dokonalá postava, to je zajisté sen každé ženy. Jenže některým ženám toho příroda do dekoltu moc nenadělila, některým naopak příliš. Některé ženy mohou jíst neomezeně a udrží si krásnou štíhlou postavu i bez cvičení, jiné jí zdravě, pravidelně cvičí a kila navíc naskakují tak rychle, že se nestačí dotyčné divit. Co tedy dělat, když správná životaspráva nepomáhá a vy máte komplex ze své postavy?

Řešení je jednoduché. Sice za něj musíte zaplatit, ale efekt je zaručený. S přebytečnými kilogramy a nevzhlednou celulitidou dokážou plastičtí chirurgové velmi úspěšně bojovat.  A nemusí jít vždy o bolestivou tumescentní liposukci. Celulitida a přebytečný tuk se nechá odstranit i neinvazivním způsobem. Jednou z takových možností je aplikace moderních tělových programů Bodyforming.

Tip: Celulitida Praha – krásné a štíhlé tělo bez celulitidy!

Pokud vás trápí spíše vaše ňadra, než pomerančová kůže na stehnech, hýždích či pažích, i pro vás má klinika a institut estetické medicíny Asklepion řešení. Tím je zmenšování a modelace prsou do požadovaného tvaru nebo naopak zvětšování prsou malých a povislých.

Zvětšování prsou lze provádět několika metodami – zvětšení prsou klasickými silikonovými implantáty nebo metodou přesouvání tuku.  Jak lipotransfer funguje? Nežádoucí tuk z hýždí, stehen či břicha se aplikuje do míst, která mají tuku nedostatek, tedy do vašich prsou. Lipotransfer je však ideální jen pro ženy, které touží po zvětšení prsou o jednu nebo dvě velikosti.

Chcete mít dokonalou postavu do léta? Domluvte si schůzku s odborníky na plastickou chirurgii!

 

 

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.