Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Ženy v korzetu

Přitažlivé a sexy …takové chtějí být všechny dívky i ženy – ať už pro svou spřízněnou duši, nebo pro všechny muže kolem. Ženy, a zejména mladé dívky, si na vzhledu velice zakládají.

Zejména po nástupu na střední školu se začínají dívky soustřeďovat čím dál více na svůj vzhled a snaží se nejenom zaujmout a udělat dobrý první dojem, ale zároveň chtějí oči pozorovatelů udržet na sobě. A pokud se muži ženám nevěnují, může to mít fatální následky nejenom na partnerský vztah či manželství, ale i na sexuální život.

Probuďte ve svém protějšku ďábla

Autor obrázku: Crysco Photography

Pokud Vám sexuální život nedává zrovna to, co od něj očekáváte, zkuste jednoduše něco nového. Je totiž velmi pravděpodobné, že se Váš sexuální život nehýbe kvůli rutině, kterou jste z něj vytvořili.

U mladých lidí asi nebude s představivostí a s pocity příliš velký problém. Čím více ovšem stárneme, tím více může zájem protějšku upadat. Netřeba si zoufat – stačí předvést něco nového – každý muž má totiž touhy – a pokud mu je Vy realizujete, vězte, že tím potěšíte nejenom jeho, ale i sebe.

Nenadálá akce

Zkoušíte svého partnera či manžela rozpovídat o problémech bránících Vašemu sexuálního vztahu, ale on dělá mrtvého brouka? Pak ho nevarujte a prostě si vezměte to, co ke vztahu patří! Nemá cenu si domlouvat, že ten či onen večer se něco uskuteční …prostě svého partnera (manžela) překvapte.

Nebojte se, že by Vás odmítl …pokud mu totiž ukážete, že je ve Vás stále to, co dříve, určitě neodolá. A určitě se nestyďte pomoci si sexy spodním prádlem – to je totiž mnohdy mnohem přitažlivější než nahota.

Lepší, než cokoliv jiného!

Pokud se chcete stát skutečně so nejvíce sexy a svůdnou dívkou či ženou, které už žádný muž neodolá, sáhněte po korzetu. Nejenom, že zakryje faldíky, ale zároveň Vám vytvaruje postavu. Zrovna tak Vám zvětší a zvýrazní poprsí, které bývá hlavním zájmem většiny mužů.

Ukážete-li se svému sexuálnímu partnerovi navíc ještě při tlumeném světle v záři svíček, navodíte tím atmosféru, ze které už nebude moci couvnout.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.