Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Porta Doors či dveře Prüm? Interiérové dveře pro vás!

Pořídili jste si novostavbu, rekonstruujete byt či snad plánujete změny ve vašem interiéru a hledáte vhodné vnitřní dveře pro vaše prostory? Potom se nechte inspirovat nabídkou Keramiky Soukup a vyberte si dveře dle vašeho vkusu a potřeb. Nabídka je skutečně široká a věřte, že uspokojí i vás.

Kvalita, funkčnost i vkusný design

V portfoliu firmy dominují hned dva výrobci. Přední polský výrobce dveří Porta Doors se pyšní vysokou kvalitou materiálu a moderním designem sledujícím nejnovější trendy na trhu. Porta Doors se dělí do šesti kategorií dle výrobní kvality, dveře se tak liší odolností a trvanlivostí materiálu. Vyrábí se se syntetickými či dýhovanými povrchy, celoskleněné i neprůhledné, klasické i posuvné do pouzdra. Jejich vzhled je velice variabilní a záleží vždy na vás, jaké zvolíte provedení. Vybírat můžete z širokého množství odstínů, povrchových úprav a navolit lze umístění zrcadla i prosklených ploch.

Autor obrázku: Porto Bay Hotels & Resorts

Interiérové dveře Prüm německého výrobce se vyskytují na českém trhu již od 90. let. Definuje je elegantní design a detailní zpracování dveří. I tato značka disponuje šesti programy, ze kterých lze vybírat, a opět můžete sáhnout po dveřích klasických či zasunovacích na zeď nebo do zdi, celoskleněných nebo neprůhledných modelech v mnoha odstínech a povrchových úpravách.

Na internetových stránkách www.keramikasoukup.cz naleznete kompletní nabídku obou výrobců doprovázenou bohatou fotogalerií, která vám obrázek o typech dveří dotvoří. Prohlédněte si tedy jednotlivé modely a najděte si své favority. Pořiďte si moderní dveře, které budou nejen plně funkční, ale i elegantní a stylové.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.