Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí

7 věcí, které děláte špatně během hubnutí

Téměř každá žena by si přála alespoň trochu zhubnout. Možná, že mezi tyto ženy patříte i vy. Neděláte ale sedm nejhlavnějších chyb?

Autor obrázku: Play Among Friends Paf

Špatná snídaně

Ráno jako vždy nestíháte, a tak si rychle namažete kousek chleba a po cestě do práce ho rychle (a ještě za jízdy) sníte. Snídaně je ale pro tělo základ a dodá mu potřebnou energii, která mu po večeři scházela. Snídaně startuje váš den a ten se podle toho poté bude odvíjet. Rozhodně si nevezmete potřebnou energii z rohlíku se šunkou, správná snídaně se skládá z různých chutí.

Pouze kardio

Cvičíte každý den, ale pouze kardio. Bez silového tréninku toho ale moc nesvedete. Kombinací aerobního a neaerobního cvičení shodíte kila mnohem rychleji.

Samá lehká váha

I přesto, že chodíte do posilovny, děláte další chybu, kvůli které nehubnete, jak chcete. Používání těžších činek je mnohem účinnější, než když lehčí zvedáte několikrát za sebou. Dokázal to průzkum amerických vědců.

Nejíte před cvičením

Výzkumy univerzity v Arkansasu potvrdily, že to, že se nesmí jíst před cvičením, je pouze mýtus. Výzkum naopak potvrdil, že ženy, které se 30 minut před cvičením najedly, spálily mnohem více kalorií, než ty, které se najedly až poté.

Autor obrázku: Learn English at DCU

Cvičíte o samotě

Cvičení ve skupinkách motivuje a vyhecuje. Pokud budete cvičit doma u DVD, můžete v průběhu ztratit motivaci a řeknete si, že vás stejně nikdo nevidí a nemáte se důvod hecovat. Pokud vám ale nevyhovují velké skupinky v tělocvičně nebo studiu, zkuste zapojit alespoň aktivní kamarádku.

Stres

Vypjaté situace a stres hubnutí moc neprospívají. Stres je navíc největším zabijákem hubnutí. Potom se nemůžete divit, že vaše hubnutí nevypadá tak, jak byste si přála. Naučte se meditovat nebo bojovat se stresem. Jakmile to zvládnete, hned se dostaví vaše vysněné hubnutí.

Nepijte dietně

Pitím coly light hubnutí také ohrozíte. Umělá sladidla totiž dokáží udělat ještě větší paseku, než normální přirozená sladidla. Pokud chcete opravdu pít tak, abyste hubla, nejlepší pro vás bude voda.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.