Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Vyzkoušejte přírodní doplňky stravy a kosmetiku z Finska

I když se snažíme jíst a žít zdravě, většině z nás chybí některé z důležitých vitamínů, což způsobuje méně komfortní život a potíže vedoucí až k nemocím. Z klasické stravy často není možné získat takové množství tělu prospěšných látek, abychom pokryli denní doporučenou a potřebnou dávku. Je proto vhodné doplnit jídelníček o přírodní doplňky stravy.

Kvalitní výrobce = kvalitní produkty

Než si objednáte nějaký druh vitamínů či doplňků stravy, zjistěte si bližší informace o jejich výrobci i složení. Předejdete tak nemilému zjištění o nízkých a nekvalitních účinných látkách.

Česká společnost Finclub je na trhu již téměř 20 let a je jednou z nejlepších v oboru doplňků stravy. Náš trh obohatila o přírodní preparáty z Finska, od firmy Hankintatukku Oy, která je držitelem AAA ratingu. Zároveň patří mezi přední světové producenty přírodních parafarmak. Právě Finclub je jejich strategickým a největším partnerem zajišťující distribuci i servis po celé střední Evropě.

Pro každou zemi jsou vybírány produkty, které nejvíce a nejlépe pomáhají na potíže obyvatel, kteří v ní žijí. To platí i o České republice. Výběr produktů je konzultován s předními odborníky z oboru medicíny.

Kosmetika s bylinnými výtažky

Běžné kosmetické přípravky jsou plné látek, které při dlouhodobé používání, mohou našemu zdraví dokonce ublížit. Finská kosmetika je jiná.

Kupříkladu Allermin krém, vhodný i pro citlivou, suchou nebo šupinatou pleť neobsahuje barviva ani parfémovací složky. Obsahuje ale výtažek z perily křovité, byliny, která pomáhá mírnit kožní alergické projevy a další rekace organismu na pyly, prach, nebo plíseň. Je také doplněn o vitamín E.

Mezi kosmetickou najdete i přípravky s pupalkovým olejem. Uveďme třeba šampon obsahující přírodní látky pupalkový olej, vitamíny E, F, které podporují pevnost a lesk vlasů. Vyživují a pomáhají zlepšit kvalitu vlasových cibulek a také příznivě působí na vlasovou pokožku. Chrání vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy a posiluje unavené, barvením či fénováním poškozené vlasy.

Navštivte stránky www.finclub.cz a přesvědčte se sami o pozitivním a silném vlivu přírody na naše zdraví.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.