Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Kvalitní a skvěle padnoucí plavky

S příchodem léta, které se pomalu, ale jistě blíží, na nás z každého koutu vykukují reklamy na nákup plavek. Na našem trhu je velké množství firem prodávající plavky a nabízející různé typy plavek. Víte ale jak správně plavky vybrat?

V podstatě je nejdůležitější, aby vám plavky dobře padly a cítila jste se v nich pohodlně. Ať se to může zdát jednoduché, ne vždy se dají tyto kritéria splnit. Mnoho firem nabízí plavky, které sice dobře vypadají, ale jejich střih neodpovídá kvalitě. Navíc při vyzkoušení zjistíte, že střih se pro vás absolutně nehodí a to hlavně u plavkové podprsenky. U té je nejdůležitější, aby výborně seděla, protože u plavek, na rozdíl od klasické podprsenky, nic neschováte pod oblečení. Proto musíte výběru plavek věnovat dostatek času a vyzkoušet i více druhů, než zjistíte, které jsou pro vás nejvhodnější. Typ plavkové podprsenky vybírejte podle velikosti svého poprsí.

Pro menší velikosti prsou jsou vhodné trojúhelníčky, bandeau a vyztužené podprsenky s nízkým středem. Dámy se střední velikostí prsou mají asi největší možnost výběru, kdy mohou mít tvar plavek trojúhelníčkový, vyztužené podprsenky s nižším i vyšším středem a nevyztužené podprsenky s kosticí.  Poněkud složitější situaci pak mají ženy s větším poprsím u kterých je výběr plavek mírně zúžen, protože jsou prsa těžká a ne každá plavková podprsenka poskytne ňadrům potřebnou oporu.

Pro tyto dámy je  nejvhodnější podprsenka s vyšším středem a kosticí  a také plavková podprsenka s výztuží či  bez výztuže. Velice praktická jsou širší ramínka, která pevněji drží prsa a nezařezávají se. Při výběru plavkových kalhotek máte volné pole působnosti a vybírat si můžete ze střihů, kterých rozhodně není málo. Klasický střih kalhotek, kalhotky s vyšším lemem, kalhotky s nohavičkou i bokovky. Výběr je opravdu veliký.

Ať už máte jakoukoliv postavu či věk, vždy si vyberte ty plavky, v kterých se budete cítit dobře a které vám výborně padnou. Nezapomínejte ani na kvalitu plavek. Timo vám nabízí jak skvěle padnoucí plavky, obrovský výběr, tak maximální kvalitu, která stojí za to. Navíc mají plavky v letních barvách, které si opravdu zamilujete.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.