Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Dopřejte si kvalitní zubní péči s nadstandardními službami

Stejně jako se modernizují a rozvíjí všechny obory, velké pokroky dělá i stomatologie a s ní spojená dentální hygiena. Není to tak dávno, co jsme si zuby čistili jen zubním kartáčkem a pastou. Dnes však víme, že starost o zuby je velmi důležitá a dokáže nám zajistit zdravé zuby a komfortní život, provádíme-li čištění správně.

V našich koupelnách by neměly chybět zubní nitě a mezizubní kartáčky v různých velikostech. I když nás bude toto vybavení něco stát, ušetříme peníze za zákroky u zubaře a předejdeme problémům spojeným se zubním kazem a nemocnými dásněmi.

Nově otevřená zubní ordinace Frýdek-Místek

Pokud zubního lékaře hledáte a jste z Frýdku-Místku, případně blízkého okolí, využijte služeb nově otevřené zubní ordinace Esthetic Dent. Pro nové pacienty mají navíc do konce května příjemnou akci 50% slevu na vstupní vyšetření. Zachycení zubního kazu v jeho počátku je pro budoucnost zubu velmi důležité.

Nadstandardní služby a bezbolestné zákroky

Tato vysoce specializovaná soukromá zubní ordinace poskytuje služby, které nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění.

  • Při vstupní prohlídce casino online je proveden velký panoramatický rentgenový snímek všech zubí i celých čelistí a také malé snímky zubů, které pomohou lehce odhalit zubní kaz.
  • Nechybí dentální hygiena, díky které se naučíte zuby čistit správně, dojde k bezbolestnému odstranění zubního kamene, depuraci zubů a odstranění pigmentů pískováním.
  • K výrobě bílých výplní je používán vysoce kvalitní moderní zahraniční materiál Enamel HRI. Barva plomby je vždy pečlivě vybírána s ohledem na přirozenou barvu zubů klienta.
  • Zhotovení kovokeramických nebo celokeramických korunek a můstků.
  • Ošetření kořenových kanálků – endodontické ošetření. Tento náročný zákrok je dá se říct poslední možnou záchranou zubu při poškození nebo odumření zubní dřeně.
  • Bělení zubů technikou domácího bělení
  • Zubní šperk – široká nabídka tvarů, barvy a velikostí dentálních šperků, které rozjasní každý úsměv.

Precizní práce a vstřícné jednání

Vysoká specializace zubní lékařky je zárukou dobře provedené práce a kvalitního ošetření. Moderně vybavená zubní ordinace Frýdek-Místek a příjemné prostředí vám navodí klidnou náladu. Díky bezbolestným zákrokům se skutečně nemusíte ničeho bát.

Stačí se objednat a přesvědčit osobně. Ordinační hodiny uspokojí požadavky i těch nejvytíženějších. Objednat se je možné od 08.00 – 20.00 hod., po domluvě je možné ošetření i mimo tyto hodiny.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.