Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

10 módních pravidel, které už vás nemusí trápit

Nikdy nepřehlédneme tak zásadní přešlap, jako když někdo nosí ponožky v sandálech, ale zde máme několik módních pravidel, které by se měla porušovat.

NEMÍCHAT POTISKY

Toto je jedno z pravidel, které se v posledních letech úplně vytrácí. Kdo řekl, že se nemůžou míchat puntíky, pruhy, geometrické tvary a květované modely. Ve skutečnosti to může vypadat opravdu šik, když je vzhled správně zkombinován. Držte se pravidla velkého písmene jemně smíchaného s malými, což znamená vybrat si jeden dominující tvar, který jemně zkombinujete s dalším vzorem. Pokud se vám tohle bude dařit, budete opravdovým odborníkem na nové trendy.

NIKDY NENOSIT TMAVĚ MODROU A ČERNOU DOHROMADY

Proč?? V dnešní módní době je spousta šatů a jiného oblečení kombinována tímto směrem s oběma barvami najednou a vypadá to opravdu úžasně a hlavní věc je, že to k sobě ladí. Prostě by nás jenom nenapadlo dát dohromady tmavě modrý top a černé kalhoty, ale nyní je to už jiný příběh. Držte se jednoduchosti a jemnosti.

Autor obrázku: k4dordy

VŽDY LADIT BAREVNĚ BOTY S KABELKOU

Ty dny kdy všechno ladilo ke všemu, jsou již dávno pryč. Ano je pravda, že všichni chceme, aby náš vzhled byl perfektní a ladil do určité míry, ale ladit boty s kabelkou už je příliš moc a navíc to začíná být docela nudné. Můžeme jednoduše míchat barvy, světlé s tmavšími, jenom se snažte udržet stejnou intenzitu. Volba je nakonec na vás a můžete si užít spoustu zábavy zkoušením nových věcí.

NENÍ V POŘÁDKU STŘET BAREV

Vlastně to není pravda. Střetávání podobných barev může skvěle fungovat. Proč nezkusit červenou sukni s růžovou blůzou, ale držte se dál od těch barev při výběru vaší kabelky, bot a doplňků a pak budete připraveni jít do akce.

NENOSIT ČERNOU NA SVATBU

Nepřináší to žádnou smůlu. Je to vlastně docela šik a okouzlující. Jenom si nikdy neoblékejte na svatbu bílou – pokud však nejste nevěsta.

Autor obrázku: fervent-adepte-de-la-mode

MINISUKNĚ NEJSOU PRO VŠECHNY

Není to pravda, jenom prostě musíte najít ten pravý styl pro vás! Máte-li nohy hezké, klidně je ukažte a vyberte si minisukni krátkou. Problémem může být oblast kolen, v takovém případě sáhněte po mini, které bude kolena mírně zakrývat.

NIKDY NEMÍCHEJTE KOVOVÉ BARVY

Zde se vracíme k pravidlu míchání stejných barev bot a kabelek – proč? V dnešních dnech jsou módní domy plné doplňků z různých kovů. To dělá módu více zajímavou, nebo snad ne? A ano, můžete nosit zlatou a stříbrnou dohromady. Dá nám to dohromady zcela nový vzhled.

NENOSIT BÍLOU V ZIMĚ

Toto je pravděpodobně nejčastější a nejznámější módní pravidlo, které nám nejvíce připomínají. Ale nemusí to být bezpodmínečně pravda. Jenom by neměl být váš outfit celý bílý. Pokud je látka odpovídající sezóně, bude vše v pořádku. Například: tlustý bílý svetr perfektně pasuje sladěný s koženou sukní nebo tmavou džínovinou. Bílá košile by měla být základem každého šatníku.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.