Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

I v roce 2014 si vybírejte jen ty účesy, které vám sluší

Autor obrázku: Jack Marion

Tak jako se mění móda a styly v oblékání, tak se mění i móda a styly v účesech a péči o vlasy. To znamená, že se neustále mění to, co je zrovna in.

  • Byly doby, kdy se nosily vlasy krátké, nosila se trvalá na vlasech a ženy tomuto trendu byly velmi dlouho věrné.
  • Přišla také doba, kdy se začaly nosit velké patky a čím větší měla žena patku, tím vypadala lépe. Patky se lakovaly, aby dobře držely.
  • Potom přišlo období mikáda a to se drží do dnes. Mikádo je nesmrtelné a některé ženy mu jsou věrné řadu let. Je to skutečně účes, který se hodí takřka v každém věku a většině z nás i sluší. Mikádo může být dlouhé, krátké, s ofinou i bez ofiny, s patkou, či pěšinkou. Mikádo jako takové, má spousty podob.

Dnešní oblíbené účesy

Nyní se nosí účesy sestříhané a i tento trend se drží poměrně dlouho. Zatím co dříve jsme znali jen pár odstínů, nyní se používá celá paleta barev. I střihy se velmi různí. Vyloženě moderní styl už neexistuje, ale za to je spousta účesů, které jsme si dříve na své hlavě neuměly vůbec představit. Účesy rády upoutáme a necháme je, aby nás dělaly jiné a zajímavější.

Oblíbený je účes do podkovy, barvení v duchu ombre, na léto jsou ideální katičké sestřihy, které vám do podzimu ideálně dorostou.

Důležité je nosit to, co vám sluší

Nejdůležitější na tom všem je, aby vám účes opravdu slušel. Může to být hypermoderní účes, který je prostě in a nosí jej půl města, ale pokud na něj nemáte face, tak ho prostě mít nemůžete. Účes se k vám prostě musí hodit a musíte se v něm také cítit dobře.

Dále byste si jej měla umět sama dobře a snadno upravit. K ničemu vám nebude super krásný účes, se kterým si po umytí halvy nebudete umět poradit.

Pokud toužíte po razantní změně, obraťte se na někoho, kdo tomu opravdu rozumí a kdo vám bude moci umět poradit. Profesionální vlasový designér je v tomto směru na místě, protože by vám měl umět poradit a říct, zda jít do takového účesu, který se vám líbí, nebo nikoliv.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.